رد پیشنهاد آرسنال توسط تاتنهام برای جذب ان جیه

به نقل از خبرگزاری های معتبر ، آرسنال رقیب دیرینه سفید های شمال لندنی برای به خدمت گرفتن کلینتون ان جیه دست بکار شده است . 

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران وینگر کامرونی اسپرز علی رغم پاس گلی که در اولین بازی خود با پیراهن اسپرز در برابر منچستر سیتی داد ، فصل ناامید کننده ای را پشت سر گذاشت .

جذب احتمالی جورج کوین ان کودو وینگر تیم فوتبال مارسی هم شاید منجر به جدایی کلینتون ان جایه حتی برای یک فصل آن هم بصورت قرضی شود .

ان جیه نیم بیشتر فصل را با مصدومیت دست و پنجه نرم کرد و میتوان گفت هواداران تاتنهام به ندرت شاهد بازی های وی بودند . شاید جدایی بتواند باعث ایجاد انگیزه در این بازیکن شود و شرایط درخشش دوباره وی را فرهم کند.

Clinton-Njie-Mauricio-Pochettino-831x500

کلینتون طی روزهای اخیر تا مرز پیوستن به مارسی پیش رفت اما مسئله جالب توجه این است که به نقل از L’Equipe آرسنال هم برای به خدمت گرفتن این مهاجم کامرونی تلاش  های بسیاری کرده .

تعداد زیادی از منابع معتبر نیز ادعای این نشریه را تایید کرده و از علاقه آرسنال به جذب وی خبر داده اند . هر چند گفنه میشود تاتنهام پیشنهاد ارائه شده را رد کرده ولی شایان به ذکر است که این دومین باری است که توپچی ها برای جذب کلینتون ان جیه اقدام میکند .

 

 

درباره سعید پیردهقان

1 دیدگاه

  1. انجیه رو مفتی به مارسی بدیم بهتر از اینه که به اَرسنال بره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir