رایان میسون به درب های خروجی باشگاه نزدیک شد

مائوریتسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام آماده است تا رایان میسون هافبک جوان و ۲۵ ساله ی خود را در قبال دریافت ۱۰ میلیون پوند به باشگاه هال سیتی واگذار کند .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران در فصل قبل در برخی دیدار ها رایان میسون عملکردی درخشان از خود نشان داد و این عملکرد بسیاری از هواداران تاتنهام به داشتن هافبکی خلاق امیدوار کرده بود .

هم اکنون با حضور دله علی-اریک دایر و همچنین جذب ویکتور وانیاما دیگر رایان مسیون شانسی برای بازی در تاتنهام نخواهد داشت و برای ادامه ی فوتبال خود باید از تاتنهام جدا شود .

بیش از این گفته شده بود که باشگاه بورنموث نیز به دنبال جذب رایان میسون میباشد ولی حالا خبرها از علاقه ی هال سیتی به این بازیکن خبر میدهند .

درباره آرش احمدی

2 دیدگاه

  1. برای اَینده میسون هم بهتره.چون به جایی باید بره که بتونه بازی کنه. در مورد یانسن هم باید بگم که اگه خبر رد پیشنهاد psg توسط یانسن به خاطر تاتنهام درست باشه, باید دیگه حتما بگیریمش,چون همچین بازیکنایی با جون ودل برای باشگاه خودشون بازی میکنن.هر چند علت اصلی انتخاب یانسن اینه که میخواد پیشرفت کنه و باشگاه تاتنهام میتونه جای خوبی برای پیشرفت این بازیکن باشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir