اولین مصاحبه ی یانسن با سایت رسمی باشگاه

وینسنت یانسن مهاجم هلندی و جدید تیم فوتبال تاتنهام هاتسپر در اولین مصاحبه ی خود با شبکه ی اسپرز تی وی عنوان کرد که باشگاه تاتنهام باشگاه زیبایی میباشد .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران این ستاره ی جوان فصل گذشته آقای گل لیگ هلند شد و عنوان بهترین بازیکن جوان را هم کسب کرد .

وی ۲۰ گل خود را برای آلکمار در نیمه ی دوم به ثمر رسانده است و سابقه ی گلزنی به تیم ملی انگلیس در ورزشگاه ومبلی را در کارنامه دارد .

یانسن به صراحت گفته بود فقط دوست دارد راهی تاتنهام شود و در پاسخ به این سوال که چرا این همه علاقه داشت تا راهی تاتنهام شود گفت:تاتنهام باشگاه بزرگ و زیبایی است و من میتوانم در اینجا پیشرفت کنم و توانایی تمرین کردن با بازیکنان جوان را دارم و بازیکنان بزرگ و با استعداد زیادی در این باشگاه وجود دارد.

وی اضافه کرد:من میتوانم با این گروه رشد کنم و به جاهای خوبی برسم زیرا این تیم در لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا حضور دارد و شانس خوب و بزرگی برای من است و میخواهم با این تیم به موفقیت های بزرگی برسم .

از کودکی بازی در لیگ قهرمانان برای من آرزو بوده و این رقابت هارا از تلویزیون میدیدم ولی حالا شانس حضور در این رقابت ها در نزدیکی من است و نمیخواهم آن را از دست بدهم.

وی در مورد پاسخ به سوالی که پوچتینو وی را مناسب تاتنهام دانسته بود گفت:یکی از دلایل انتخاب من شخص پوچتینو بود زیرا از برنامه های وی برای باشگاه خبر دارم و دوست داشتم با این مربی بزرگ کار کنم و بسیار خوشحالم و درآخر میخواهم برای شروع فصل برای تیمم مفید باشم و گلزنی کنم.

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir