آمادگی اریک لاملا برای فصلی پرفشار

اریک لاملا بازیکن آرژانتینی تاتنهام با روحیه ای بالا و صورتی خندان خود را به کمپ تمرینی تاتنهام معرفی کرد تا تمریناتش را برای شروع فصل جدید آغاز کند .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران تلاش های سخت کوشانه ی اریک لاملا برای تیم تاتنهام به دعوت وی به تیم ملی آرژانتین ختم شد و وی توانست با آرژانتین تا فینال کوپاآمریکا نیز برود ولی در آنجا مغلوب تیم شیلی شدند .

اریک لاملا پس از بازگشت از تعطیلات آماده است تا با تمرین های سخت و تلاش خود به همراه دیگر بازیکنان فصلی به یادماندنی را رقم بزنند.

اریک لاملا پس از بازگشت به کمپ تمرینی تاتنهام در گفت و گویی گفت:

“بسیار خوشحالم که دوباره اینجا هستم و میتوانم برای تاتنهام بازی کنم بسیار خوشحالم دوباره هم تیمی های خود را میبینم و آماده هستم تا برای شروع فصل جدید به سختی تمرین کنم .

در ابتدا تمرین سخت خواهد بود زیرا ما از تعطیلات برگشته ایم ولی مطمئنم طی یک هفته آماده میشوم و در حال حاضر مرحله به مرحله جلو میرویم .

بازیکن سابق تیم های ریورپلاته و رم در ادامه گفت:فصلی که گذشت فصلی سخت و دشوار برای ما بود ولی دوباره برای فصلی سخت آماده خواهیم بود .

وی همچنین در مورد دو بازیکن جدید تاتنهام یعنی یانسن و وانیاما گفت:من به این دو بازیکن تبریک گفتم . آنها بازیکنانی خوب و با کیفیت هستند و برای موفقیت به اینجا آمده اند و سرشار از انگیزه هستند .

تیم ما نسبت به فصل قبل بهتر و باتجربه تر شده است و از هر نظر آماده هستیم .

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir