ledley-king

لدلی کینگ:باشگاه نیاز به خریدهای گران ندارد

لدلی کینگ مدافع و کاپیتان سابق تیم فوتبال تاتنهام معتقد است باشگاه باید برای اینکه از رقبای دیگر عقب نماند دست به خرید بازیکن های آینده دار و با کیفیت بزند .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران تیم های بزرگ لیگ برتر در کادر فنی خود تغییرات زیادی را اعمال کردند با اضافه شدن مربیانی چون :گوآردیولا-کونته-مورینیو انتظار میرود لیگی جذاب را شاهد باشیم .

نباید در کنار این تیم های تیم های آرسنال و لیورپول را فراموش کنیم که همیشه جزء تیم های قابل احترام لیگ برتر بوده اند .

باید بعد از یورو۲۰۱۶ شاهد تابستانی داغ در بازار نقل و انتقالات لیگ برتر باشیم .

با این وجود مائوریتسیو پوچتینو و دنیل لوی اعلام کرده اند برای ساختن تیمی قوی نیاز به کارهای اقتصادی میباشد و باید برای حضور قدرتمند در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و همچنین حضور پرقدرت در لیگ برتر دست به کارهای اقتصادی بزنند.

با این حال لدلی کینگ مدافع سابق این تیم معتقد است تیم باید کمی تقویت شود و این امر با اضافه شدن تعدادی بازیکن جوان امکان پذیر است صحبت اصلی این مدافع این بود که باشگاه باید ترکیب اصلی را حفظ کند و نسبت به تیم های دیگر تغییرات کمتری برای بهتر شدن نیاز دارد.

لدلی در پایان گفت:همه میدانند تاتنهام شرایط خوبی دارد و از ترکیب کاملی داراست ولی به عنوان یک هوادار معتقدم خریدن چد بازیکن جوان و خوب میتواند باعث حضور قدرتمند تاتنهام در لیگ قهرمانان فصل بعد شود.

فروشگاه هواداران تاتنهام در ایران

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir