کوین ویمر:کل تیم در نتایج به دست آمده سهیم هستند

آمارها نشان دهنده ی این است که زمانی که کوین ویمر در ترکیب اصلی و در خط دفاع تیم تاتنهام حضور داشته است این تیم بیشتر از مواقع دیگر بیشتر کلین شیت داشته است و موفق تر عمل کرده است.

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران کوین ویمر مدافع اتریشی تاتنهام که اولین فصل حضورش در تاتنهام را پشت سر گذاشت نمایش های درخشانی از خود نشان داد و در مجموع ۲۱ بار برای تاتنهام به میدان رفت که بیشترین حضور او مربوط به مصدومیت فرتونگن و از ماه ژانویه تا اوایل آوریل بوده است.

در ۴ بازی از ۹ بازی که کوین ویمر از ابتدا برای تاتنهام به میدان رفته است تاتنهام کلین شیت داشته است و خط دفاع به مراتب بهتر و مستحکم تری داشته اند .

مدافع ۲۳ ساله اتریشی مصاحبه ای به سایت رسمی باشگاه تاتنهام انجام داده است:

“احساس این که تیمی گلی دریافت نکند همیشه خوب و شیرین است مخصوصا برای مدافعان آن تیم .

برای من هم این احساس خوب وجود داشت زمانی که گلی نخورید و دروازه تیمتان بسته باشد . درست است من در بعضی از بازی های به میدان رفتم ولی همیشه سعی کردم مفید باشم و نمایش خوبی از خودم نشان دهم.

شاید برای یک مدافع گل نخوردن شادی آور تر از گل زدن باشد برای من این احساس وجود دارد و دوست دارم گل نخوریم تا من خودم گل بزنم .

با این حال کوین ویمر اعتقاد دارد کل تیم در نتایج به دست آمده و شکست های تلخ تیم در بیش از پایان فصل مقصر هستند نه فقط مدافعان .

وی افزود:زمانی که گل خوردن به میان میاد همه ی نگاه ها به سمت مدافعان میرود ولی به نظرم کل تیم خوب بودند و فصلی عالی و غرورانگیز به جا گذاشتند.

درباره آرش احمدی

1 دیدگاه

  1. واقعا مدافع سوپر استاریه .
    هم خوشگل هم با کیفیت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir