کوین ویمر:در تاتنهام راحت هستم

کوین ویمر مدافع ۲۳ساله و اتریشی تاتنهام از بابت اولین فصل حضورش در ترکیب تاتنهام در و درگیر شدن با چالش های جدید هیجان زده است .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران این مدافع اتریشی در تابستان گذشته از تیم کلن راهی وایت هارت لین و در مجموع ۲۱ بازی برای تاتنهام انجام داد و نمایش های قابل قبولی از خود ارائه کرد .

مهمترین درخشش های کوین ویمر در زمان مصدومیت یان فرتونگن مدافع بلژیکی بود که وی برای مدت زیادی بازیکن ثابت پوچتینو در قلب خط دفاع بود و نمایش های خوبی از خود نشان داد .

کوین ویمر اکنون در تیم ملی حضور دارد و خود را برای یورو ۲۰۱۶ آماده میکند .

وی در مورد فصلی که گذشت گفت:

“وقتی که لیگ شروع شد هدف ما بودن در جمع چهار تیم برتر لیگ بود و فکر کنم بیشتر هواداران حدس میزدند ما جزو ۴تیم برتر  باشیم ولی واقع فصل خوبی را رقم زدیم و با بدشانسی عنوان نایب قهرمانی و یا حتی قهرمانی را از دست دادیم .

من وقتی به تاتنهام آمدم همه ی بازیکنان و کادر فنی به من لطف داشتند و به من خوش آمد گفتند و شرایط خوبی برای من در این باشگاه رقم خورد و از بودن در وایت هارت لین خوشحالم و برای فصل بعد آماده خواهم شد و میخواهیم فصل بعد هم از تیم های خوب لیگ برتر باشیم .

کوین ویمر در اغلب بازی های اروپایی برای تاتنهام به میدان رفت ولی وی معقد است تلاش ها و تمرین های سخت وی در دراز مدت جواب خواهد داد .

کوین ویمر در ادامه افزود:

“فصلی خوب و سخت را پشت سرگذاشتیم رکورد ۱۴ بازی بدون شکست از خود به جا گذاشتیم هم روزهای خوب داشتیم هم روزهای بد هم شادی و هم ناراحتی ولی باید برای فصل بعد و درخششی دوباره آماده شویم و میخواهم برای تیم خودم مفید باشم.

درباره آرش احمدی

2 دیدگاه

  1. این پسر عالی بود! خدایی خرید های این فصل پوچ عالی بودن واقعا! از دفاعمون واقعا هیچ بابت نگرانی نیست??

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir