کایل واکر:احساس فوق العاده ای دارم

بلاخره فرصت به کایل واکر رسید و وی توانست در یک رقابت مهم ملی تیم فوتبال انگلیس را همراهی کند و در ترکیب اصلی این تیم نیز قرار بگیرد .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران کایل واکر مدافع سمت راست تیم فوتبال تاتنهام هاتسپر رقابت های یورو۲۰۱۲ و جام جهانی ۲۰۱۴ را به دلیل مصدومیت از دست داد ولی در رقابت های یورو۲۰۱۶ حاضر است تا به عنوان یکی از ۵ نماینده ی تاتنهام در تیم ملی انگلیس بدرخشد .

وی در رقابت های لیگ برتر فصلی که گذشت عملکرد خوب و درخشانی از خود نشان داد و باعث شد تا روی هاجسون وی را به تیم ملی دعوت کند.

کایل واکر طی مصاحبه ای با سایت رسمی باشگاه تاتنهام به صحبت در باره ی وضعیت فعلی خودش پرداخت:

بسیار هیجان زده هستم . من رقابت های یورو گذشته و همچنین جام جهانی را به دلیل مصدومیت از دست دادم که این مسائل در فوتبال پیش می آید و معتقد هستم همه ی این اتفاق ها دلیل دارد .

این همیشه برای هربازیکن افتخار است که لباس تیم ملی کشورش را برتن کند و امیدوارم بتوانم در این رقابت ها بازی های خوبی از خودم به نمایش بگذارم .

معتقدم تیم انگلیس تیمی از جوان ها و باتجربه هاست و میتوانیم باعث زحمت خیلی از تیم ها در یورو۲۰۱۶ شویم.

یکی از نکته های قابل توجه این است که دنی رز و کایل واکر مدافعان سمت چپ و راست به ترتیب در بازی مقابل ترکیه و پرتغال به عنوان بازیکنان برتر زمین انتخاب شدند .

کایل واکر در این خصوص گفت:این که شما به عنوان بازیکن برتر میدان در پایان یک بازی انتخاب شوید حس خوبی داره و باید این انتخاب رو به دنی رز هم تبریک بگم ولی الان مهمترین مسئله این است که ما رقابت های یورو۲۰۱۶ را پیش رو داریم و برای شروع این رقابت ها نمیتوانیم صبر کنیم .

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir