ویسنت یانسن-ستاره ای درخشان از ﺍﺭﺩﻭﯾﺴﻪ

این مهاجم جوان و ۲۱ ساله پس از حضور در دسته ی دو هلند و پس از آن پیوستن به تیم آلکمار کمتر از یک سال خود را به تیم ملی هلند رساند تا ثابت کند خریدی بسیار هوشمندانه و ارزشمند برای تاتنهامی ها میباشد.

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران یانسن ۲۱ ساله سال گذشته از تیم آلمره سیتی راهی دسته یک هلند وتیم آلکمار شد و درخشش و گلزنی های خود را آغاز کرد و توانست در فصل گذشته آقای گل لیگ هلند نام بگیرد .

وی که فصل قبل برای انتقال به آلکمار هیجان زده بود حالا در حال انتقال به باشگاه تاتنهام هاتسپر قرار دارد و از این انتقال بسیار هیجان زده است .

وی همچنین با زدن ۲۷ گل عنوان جوان ترین بازیکنی را به دست آورد که در یک فصل بیشتر از ۲۵ گل  به ثمر میرساند.

او همچنین در کنار آرین روبن-هونتلار-وسلی اسنایدر و کریستین اریکسنی قرار گرفت که عنوان بهترین بازیکن جوان لیگ هلند را به خود اختصاص میدهند .

با این همه درخشش نباید تعجب کنیم که اسم وی را در لیست خرید تیم های مطرح اروپایی مشاهده میکنیم و در این میان تاتنهام گوی سبقت را از دیگران ربود و باید یانسن را بازیکن تاتنهام دانست .

وقتی رئیس باشگاه آلکمار از علاقه ی تیم های اروپایی برای جذب این بازیکن خبردار شد مانع انتقال نشد و انتقال به تیم های بزرگ اروپایی را حق این بازیکن دانست زیرا وی توانایی و لیاقت پیشرفت را دارد .

یانسن خود را متقاعد کرده است که به یک تیم و لیگ بزرگ پا بگذارد و تجربه ای جدید کسب کند.

وی پس از دیدار با اتریش و زدن سومین گل ملی خود در پنجمین بازی برای هلند در جمع خبرنگاران گفت:میخواهم گامی بلند بردارم و لیگی دیگر را تجربه کنم ولی وقتی از وی پرسیدند ممکن است به انگلیس برود یا خیر وی گفت:باید ببینیم چه چیزی پیش می آید.

وی حالا همه ی شرایط پیش آمده و پوچتینو موفق شد بازیکن آینده دار و ستاره ی لیگ هلند را به وایت هارت لین بیاورد.

باشگاه آرسنال نیز علاقه مند به جذب این بازیکن بود ولی با شناختی که از باشگاه تاتنهام و پرورش بازیکن های جوان در این باشگاه در فکر همه وجود دارد میتوان متوجه شد تاتنهام بهترین انتخاب برای وی بوده است.

درباره آرش احمدی

2 دیدگاه

  1. واقعا بهترین بازیکن جوون رو خریدیم . شاه ماهی

  2. دم پوچتینو گرم . بازیکن همه چی تموم آوردیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir