ومبلی میزبان رقابت های اروپایی تاتنهام

وبسایت رسمی باشگاه تاتنهام طی بیانیه ای اعلام کرد که ورزشگاه ومبلی لندن میزبان بازی های این تیم در رقابت های لیگ قهرمانان سال بعد خواهد بود .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران باشگاه تاتنهام اعلام کرد که توافقی میان باشگاه تاتنهام و مسئولین ورزشگاه ومبلی انجام شده که طی آن دیدار های تاتنهام در رقابت های لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۶-۲۰۱۷ در ورزشگاه ومبلی لندن برگزار خواهد شد .

در بخشی از بیانیه ی باشگاه تاتنهام آمده است که:

قرارداد با باشگاه ومبلی به منظور پیروی از قوانین فیفا بوده است و گنجایش ورزشگاه فعلی مورد تائید فیفا نبوده است.

هدف ما این است که برای سال ۲۰۱۷-۲۰۱۸ ورزشگاه جدید خود را آماده داشته باشیم و بتوانیم رقابتهای خانگی خود را در ورزشگاه جدید میزبانی و برگزار کنیم .

دنیل لوی رئیس باشگاه تاتنهام در مورد قرار داد با ورزشگاه ومبلی گفت:از بابت این قرارداد بسیار خوشحالم زیرا ورشگاه ومبلی از همه نظر ورزشگاه کاملی است . به دلیل عملیات بازسازی وایت هارت لین بخشی از سکوهای تماشاچی های این ورشگاه خراب شده است و ظرفیت کم شده و مورد تائید یوفا نبود ولی اکنون در ومبلی میتوانیم ۵۰هزار نفر را میزبانی کنیم.

نکته ی مهم برای هواداران این است که بازیهای خانگی ما در لندن برگزار میشود و هواداران مشکلی نخواهند داشت.

نکته ی جالب در قرارداد این است که بندی در این قرارداد وجود دارد که اعلام میکند تاتنهام میتواند در رقابت های خانگی خود در لیگ برتر و جام حذفی نیز در ومبلی میزبان باشد .

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir