وبسایت هواداران تاتنهام ۷ ساله شد

تقریبا سال ۲۰۰۷ بود که وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام ملقب به خبرگزاری پرشین هاتسپر در سرویس وبلاگدهی میهن بلاگ کار خود را آغاز کرد و تا سال ۲۰۱۱ به فعالیت خود ادامه داد و توانست هواداران تاتنهام در سرتاسر ایران را شناسایی کند .

ولی در سال ۲۰۱۱ اتفاقی بد برای سایت پیش آمد سایت به علت مشکلاتی از دسترس خارج شد ولی یکسال پس از آن در سال ۲۰۱۲ وبسایت با شکلی جدید به صفحه ی وب بازگشت و به کار خود تا سال ۲۰۱۴ ادامه داد که این بار سایت به دلیل مشکلات مدیران سایت از دسترس خارج شد و تا سال ۲۰۱۵ هیچ فعالیتی روی سایت انجام نشد ولی سال ۲۰۱۵ بود که سایت با مدیریتی جدید فعالیت خود را از سرگرفت و امید است دیگر هیچ مشکلی برای سایت به وجود نیاید و بتوانیم مثل گذشته به هواداران خاص تاتنهام هاتسپر خدمت کنیم .

مطمئنا اگر وبسایت از سال ۲۰۰۷ تا الان به صورت مستمر به کار خود ادامه میداد بی شک موفقیتی بیشتر از این در بین هواداران میداشت ولی چیزی که مشخص است این است که سایت طبق روال گذشته بدون کوچکترین وقفه ای در خدمت همه ی هواداران عزیز خواهد بود .

تیم مدیریتی سایت :

مدیر سایت :آرش احمدی

مسئول گرافیکی سایت:آندرانیک

مترجمان سایت:امین یکتاییان-سعید پیردهقان-محمدرضا محمدی

طراح سایت و پشتیبان:مسعود میرزایی

 

پست الکترونیکی سایت:info@tottenhamhotspur.ir

کانال تلگرام سایت:telegram.me/tottenhamir

درباره آرش احمدی

4 دیدگاه

  1. ایشالله که همیشه پا بر جا و پایدار باشیم! ??
    تبریک به همه اسپرز فن های خاص که فقط به خاطر عشق شون و نه به خاطر جام و افتخار اسپرزی شدن! ???

  2. همگی خسته نباشید ایشالا پا به پای شما پیشرفت تاتنهام رو میبینم و طرفدارای بیشتری جذب سایت میشن

  3. خدا قوت.یادمه چند سال قبل که سایت باشگاه فعالیت خودش رو قطع کرد,علتش رو عدم استقبال هواداران از سایت اعلام کرده بود.فکر کنم مدیر سایت هم خود اَقای اَرش احمدی بودن).امیدوارم این دفعه تا سالهای زیادی به فعالیت خودش ادامه بده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir