وانیاما در یک قدمی تاتنهام

سران باشگاه های تاتنهام و ساوتهمپتون بر سر انتقال ویکتور وانیما به توافقات اولیه دست یافتند و بنظر میرسد که این بازیکن بار دیگر زیر نظر مربی سابقش مائوریسیو پوچتینو کار خواهد کرد .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران ساوتهمپتون خواهان ۱۲ میلیون پوند است ، مبلغی که برای انتقال این بازیکن از سلتیک در سال ۲۰۱۲ پرداخت کرده بود . با این حال تاتنهام رقم کمتری را برای به خدمت گرفتن این هافبک ۲۴ ساله مد نظر دارد .

اسپرز از ماه آگوست سال گذشته جهت جذب این ملی پوش کنیایی در تلاش است و حتی گفته میشود که ویکتور وانیاما نیز برای پیوستن به تاتنهام از رونالد کومان مربی وقت ساوتهمپتون درخواست موافقت با این انتقال را داشت که در نهایت با مخالفت باشگاه همراه شد .

سفید های شمال لندن خواهان به خدمت گرفتن یک هافبک میانی تخریبی هستند و باور دارند این بازیکن جوان گزینه مناسبی برای آنها خواهد بود و حتی توانایی حضور در ترکیب اصلی را هم دارد .

خبرها حاکی از آن است که اگر انتقال وانیاما با ۱۲ میلیون پوند انجام شود بر اساس بند قرارداد وی با ساوتهمپتون ، باشگاه سلتیک نیز از این معامله سود خواهد برد .

تاتنهام همچنان برای به خدمت گرفتن وینسنت یانسن و میچی باتشوای تلاش میکند اما باشگاه در رابطه با پرداخت ۳۱ میلیون پوند برای مهاجم مارسی مطمئن نیست .

قابل ذکر است که جذب یک مدافع مرکزی و همینطور یک هافبک هجومی در دستور کار مائوریسیو پوچتینو قرار دارد.

 

 

درباره سعید پیردهقان

1 دیدگاه

  1. ۱۲ میلیون برای وانیاما خیلی مفته.کیفیت بازیش عالیه .من که منتظرم اونو کنار اریک دایر تو ترکیب تاتنهام ببینم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir