هوگو لوریس:آینده بسیار روشن است

هوگو لوریس سنگربان و کاپیتان فرانسوی تاتنهام هاتسپر در مورد فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۶ صحبت هایی انجام داد و معتقد است این فصل گامی مهم و بلند برای موفقیت در فصل آینده است .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران تاتنهام فصل را با شکستی که مقابل نیوکاسل متحمل شد بسیار بد تمام کرد ولی هوگو لوریس معتقد است تیم جوان تاتنهام نتیجه ی قابل قبولی در لیگ کسب کرده و باید خود را برای رقابت های فصل بعد آماده کند.

هوگو لوریس که کاپیتانی تیم ملی فرانسه در رقابت های یورو ۲۰۱۶ را برعهده دارد در مورد تیم باشگاهی خود گفت:

“تیم جوان و خوبی داریم و در این فصل اعتماد به نفس ما چه از نظر تیمی و چه فکری و شخصیتی ساخته شد و این اعتماد به نفس میتواند برای ما در رقابت های سال بعد بسیار مفید باشد .

شما برای ساختن تیمی قوی احتیاج به صبر دارید مخصوصا با بازیکنان جوان . ما اکنون تیمی سازگار تر داریم و قطعا با گذشت زمان بهتر و بهتر خواهیم شد .

وی با حمایت از مدافعان تاتنهام گفت که تیمش دفاع بسیار خوبی دارد و این مسئله بر همه ثابت شد .

وی در ادامه گفت:فقط در انگلیس همه به دنبال کلین شیت هستند ولی در کشورهای اروپایی دیگر و یا حتی در همین فرانسه ملاک تیم ها دفاع خوب است .

وی در پایان گفت:این حرفها برای ما مهم نیست زیرا ما میدانیم در فصل آینده میخواهیم چیکار کنیم و چه برنامه ای داریم برنامه ی ما کم گل خوردن و گل زدن زیاد و کسب بهترین رتبه ی ممکن است.

درباره آرش احمدی

2 دیدگاه

  1. تو یورو احتمالا شاهد اشتباهات مرگبار استاد هوگو در تیم ملی فرانسه خواهیم بود .سوتی های لوریس کمر هر تیمی رو میشکنه. ( شوخی ) امیدوارم تو یورو بدرخشه و با روحیه بالا به وایت هارت لین برگرده.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir