هاوارد وب:در یورو۲۰۱۶ دله علی باید دقت کند

هاوارد وب داور مشهور و سرشناس انگلیسی که سابقه ی قضاوت در فینال جام جهانی را درکارنامه دارد به دله علی ستاره ی جوان تیم ملی انگلیس هشدار داد مواظب رفتارش باشد تا در یورو۲۰۱۶ کارت قرمز دریافت نکند .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران قطعا یکی از بازیکنانی که در یورو۲۰۱۶ بسیاری از نگاه ها به وی جلب خواهد شد دله علی بازیکن جوان تیم ملی انگلیس و باشگاه تاتنهام هاتسپر است .

دله علی در فصلی که گذشت کارنامه ی درخشانی از خود به جا گذاشت ولی در این کارنامه درخشان چند قسمت تاریک و تیره نیز وجود دارد که یکی از مشهور ترین آنها در دیدار مقابل وست بروم رخ داد زمانی که وی با مشت به شکم کلودیو یاکوب زد و یا در بازی با فیورنتینا و درگیری او با توموویچ.

بهترین بازیکن جوان لیگ برتر باید سعی کند تا در رقابت های یورو۲۰۱۶ کار ناشایستی انجام ندهد و باعث محرومیت خود نشود.

در این باره هاوارد وب که سابقه ی قضاوت فینال جام جهانی ۲۰۱۰ را در کارنامه دارد در مورد دله علی گفت:

“قطعا در یورو ۲۰۱۶ بازیکنان حریف با شناختی که از دله علی دارند به دنبال تحریک این بازیکن هستند و داوران باید در مقابل این صحنه ها گذشت را کنار بگذارند و واکنشی تند داشته باشند.

در این رقابت ها داوران کوچکترین تردیدی نمیکنند و بلافاصله نسبت به کارهای اشتباه بازیکنان واکنش نشان میدهند بنابراین دله علی باید به شدت مواظب رفتارهای خود باشد .

وی در پایان گفت :دله علی در این رقابت ها توانایی های خود را به نمایش خواهد گذاشت و با کمی تمرین و متمرکز شدن بر اعصاب خود میتواند تجربه ی خوبی از این رقابت ها کسب کند.

درباره آرش احمدی

4 دیدگاه

  1. واقعا درست گفته . بازیکنان راحت میتونند دله علی رو تحریک کنند .
    باید به اعصاب خودش مسلط باشه

  2. واقعا باید سعی کنه رفتارش رو کنترل کنه! سنش کمه کم کم یاد میگیره

  3. به نظرم یکی از نقاط ضعف دله علی همین اخلاق تند اونه,ولی با محرومیت اَخر فصل و نصیحتهای پوچتینو قطعا بهتر شده و میتونه جلوی عصبانیت های بی جهتش رو بگیره.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir