میسون : کین برای درخشش در یورو تنها به یک بازیکن نیاز دارد

رایان میسون هافبک تیم فوتبال تاتنهام امیدوار است تا هم تیمی هایش ، دله الی و هری کین همراه یکدیگر مسابقات  یورو ۲۰۱۶ را آغاز کنند .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران رایان میسون از حضور در این تورنمت باز ماند ، اما ترکیبی قدرتمند از تاتنهام متشکل از هری کین ، دله الی ، کایل واکر ، اریک دایر و دنی رز در لیست ۲۳ نفره روی هاجسون دیده میشوند.

انگلستان در نخستین دیدار از ساعت ۲۳:۳۰ امشب به مصاف روسیه خواهد رفت و میسون بر این باور است که اگر دله الی و هری کین همزمان بکار گرفته شوند ، سه شیرها میتوانند امیدهارا برای طرفداران خود زنده کنند .

وی در این باره گفت : خوشبختانه بنظر میرسد که آنها در ترکیب اولیه حضور دارند و میتوانند هماهنگی خود در تاتنهام را این بار در جایگاه جهانی و در تیم ملی انگستان به نمایش بگذارند . اگر موفق به انجام این کار شوند فوق العاده خواهد بود .

کین و دله الی فصلی فراموش نشدنی همراه با تاتنهام پشت سر گذاشتند و در جمع بهترین های لیگ جزیره نیز قرار گرفتند . به این فصل فوق العاده میتوان ۲۵ گل هری کین که منجر به دریافت کفش طلای لیگ برتر هم شد را اضافه کرد ، این در حالیست که دله الی با نمایش دیدنی خود توانست دقت پاس ۷۶ درصدی و خلق ۵۵ موقعیت گلزنی در کارنامه خود به ثبت رساند.

بنظر میرسد حضور هری کین در ترکیب روی هاجسون قطعی باشد اما باید دید از او در نوک پیکان خط حمله استفاده میشود یا کمی متمایل به کناره ها . وضعیت دله الی هم به همین ترتیب است ، امکان بازی گرفتن از او ، هم به عنوان یک هافبک تهاجمی و هم در عمق وجود دارد .

انگلستان پس از نبرد برابر روسیه ، در مرحله گروهی باید به مصاف ویلز و اسلواکی نیز برود .

 

 

 

درباره سعید پیردهقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir