لدلی کینگ:باشگاه نیاز به خریدهای گران ندارد

لدلی کینگ مدافع و کاپیتان سابق تیم فوتبال تاتنهام معتقد است باشگاه باید برای اینکه از رقبای دیگر عقب نماند دست به خرید بازیکن های آینده دار و با کیفیت بزند .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران تیم های بزرگ لیگ برتر در کادر فنی خود تغییرات زیادی را اعمال کردند با اضافه شدن مربیانی چون :گوآردیولا-کونته-مورینیو انتظار میرود لیگی جذاب را شاهد باشیم .

نباید در کنار این تیم های تیم های آرسنال و لیورپول را فراموش کنیم که همیشه جزء تیم های قابل احترام لیگ برتر بوده اند .

باید بعد از یورو۲۰۱۶ شاهد تابستانی داغ در بازار نقل و انتقالات لیگ برتر باشیم .

با این وجود مائوریتسیو پوچتینو و دنیل لوی اعلام کرده اند برای ساختن تیمی قوی نیاز به کارهای اقتصادی میباشد و باید برای حضور قدرتمند در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و همچنین حضور پرقدرت در لیگ برتر دست به کارهای اقتصادی بزنند.

با این حال لدلی کینگ مدافع سابق این تیم معتقد است تیم باید کمی تقویت شود و این امر با اضافه شدن تعدادی بازیکن جوان امکان پذیر است صحبت اصلی این مدافع این بود که باشگاه باید ترکیب اصلی را حفظ کند و نسبت به تیم های دیگر تغییرات کمتری برای بهتر شدن نیاز دارد.

لدلی در پایان گفت:همه میدانند تاتنهام شرایط خوبی دارد و از ترکیب کاملی داراست ولی به عنوان یک هوادار معتقدم خریدن چد بازیکن جوان و خوب میتواند باعث حضور قدرتمند تاتنهام در لیگ قهرمانان فصل بعد شود.

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir