سون : برنامه ای برای ترک باشگاه ندارم

بزرگترین بمب خبری نقل و انتقالات هفته ی گذشته مربوط به جدایی سون هیونگ مین از تاتنهام و تمایل پوچتینو به قطع همکاری با این مهاجم کره ای بود .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران این مهاجم ۲۳ ساله در گفتگو باید یکی از خبرگزاری های کره ای به این موضوع اشاره کرد که برنامه ای برای ترک تاتنهام ندارد و هیچ مذاکره ای از جانب کادر فنی و هیئت مدیره باشگاه با وی صورت نگرفته است .

سون در این باره گفت : باشگاه تاکنون هیچ توضیحی درباره این شایعات ارائه نداده و من هم چیزی نشنیده ام ، اما معتقدم که خودشان این مسئه را پیگری خواهند کرد و مسئله خاصی برای نگرانی وجود ندارد .

” نخستین فصل حضورم در لیگ برتر به گونه ای رقم خورد که نتوانستم انتظاراتی را که از خودم داشتم برآورده کنم. اما تجارب خوبی کسب کردم. با این طرز فکر وارد زمین میشدم که باید چیزهای فراوانی بیاموزم . ”

ههمانطور که اخبار موجود مهر تائید به جدایی سون از تاتنهام و قرار گرفتن وی در لیست مازاد پوچتینو نخواهد زد ، مصاحبه ی این مهاجم کره ای نیز این شایعات را تکذیب نمیکند . اما بنظر میرسد وی خواهان ماندن در وایت هارت لین است .

علی رقم مصدومیت و دور شدن از شرایط بازی ، و همچنین سختی ها و دشواری های موجود در لیگ جزیره ، مهاجم ۲۳ ساله اسپرز موفق شد در تمامی رقابت ها هشت گل و پنج پاس گل در کارنامه خود به ثبت برساند .

 

 

 

درباره سعید پیردهقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir