رد پیشنهاد وستهام توسط باتشوای برای پیوستن به تاتنهام !

میچی باتشوای به سران باشگاه تاتنهام اعلام کرده که برای پیوستن به سفیدهای شمال لندن پیشنهاد دستمزد ۸۰/۰۰۰ پوند در هفته وستهام را رد کرده است .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران باتشوای که هدف اصلی سفیدهای شمال لندن در فصل نقل و انتقالات بوده علاوه بر قیمت ۳۱ میلیون پوندی ، خواهان  دستمزدی بالغ بر ۱۰۰/۰۰۰ پوند در هفته است . با این حال سران باشگاه مذاکرات خود را با برترین گلزن لیگ هلند یعنی وینسنت یانسن و بریل امبولو مهاجم تیم فوتبال بازل ادامه خواهند داد .

وستهام مایل به پرداخت رقم ۳۱ میلیون پوندی و همینطور دستمزد مذکور بود اما میچی باتشوای برای پیوستن به سفید زنبقی ها این پیشنهاد را رد کرده است .

این مهاجم ۲۲ ساله تا پایان یورو ۲۰۱۶ صبر خواهد کرد و پس از آن تصمیم میگیرد که به کدام تیم بپیوندد .

شاید تنها مانع رسیدن باتشوای به وایت هارت لین دستمرد وی باشد ، با حضور دنیل لوی در راس مدیریت باشگاه و درصورت توافق طرفین قرارداد پر سر و صدایی بسته نخواهد شد .

هوگو لوریس و موسی دمبله هم اکنون با ۸۰/۰۰۰ پوند در هفته بیشترین حقوق را دارند ، همینطور با توافق هری کین و تمدید قرارداد وی ، آقای گل لیگ جزیره حقوق هفتگی ۱۰۰/۰۰۰ پوند خواهد داشت و بعید بنظر میرسد که سران باشگاه تمایلی به بستن قراردادی برابر با ستاره ی تیم داشته باشند .

گزارشات گویای آن است که تاتنهام هفته گذشته با وینسنت یانسن مهاجم ۲۱ ساله آلکمار ملاقات داشته و در حال بررسی شرایط انتقال وی به وایت هارت لین نیز هستند .

 

 

درباره سعید پیردهقان

2 دیدگاه

  1. یانسن عالیه
    بنظرم باتشوای واقعا داره خودشو دست بالا میگیره و شلوغش میکنه
    بنظرم ۸۰ تا هم زیادشه

  2. بره گمشه مردک سیاه . فکر کرده چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خودشو با هری کین مقایسه میکنه .
    نیاد اصلا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir