تاتنهام مقصدی مناسب برای سگا کولیبالی

باشگاه تاتنهام برای عقد قرارداد با سگا کولیبالی مدافع مرکزی تیم فوتبال رن فرانسه می بایست با باشگاه هایی همچون اسپورتینگ لیسبون پرتغال و ناپولی ایتالیا به رقابت بپردازد .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران اسپرز تحت هدایت مائوریسیو پوچتینو به این شهرت دست یافته که مقدمات پیشرفت بازیکنان با استعداد و جوان را فراهم میکند . بازیکنانی کلیدی مانند اریک دایر ، دله الی و هری کین .

جوانان جویای نام در تمام دنیا تاتنهام را مهد رشد و ترقی خطاب میکنند ، باید دید سفید های شمال لندن باز هم دست به چنین خرید هایی خواهند زد یا که خیر .

کولیبالی ۱۹ ساله که تنها در تورنومنت تولون برای فرانسه به میدان رفته است ، بدلیل شرایط قراردادش مورد توجه بسیاری از باشگاه ها قرار گرفته . قرارداد این بازیکن تابستان به پابان خواهد رسید و او می تواند به تیم دیگری نقل مکان کند ، باشگاه رن فرانسه هم تنها مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ یورو معادل ۳۱۳/۰۰۰ پوند از این انتقال بدست خواهد آورد ، این بدان معناست که باشگاه های بزرگی مانند تاتنهام ، اسپورتینگ لیسبون و ناپولی می توانند حساب ویژه ای روی این بازیکن باز کنند .

این مدافع مرکزی باید تصمیم سرنوشت سازی در تابستان بگیرد و باشگاه تاتنهام امیدوار است تا آنها انتخاب کولیبالی باشند ، زیرا آن طور که از شواهد پیداست مدیران این باشگاه در حال ساخت تیمی برای آینده هستند .

 

 

 

درباره سعید پیردهقان

1 دیدگاه

  1. یعنی خدایی یه سری بازیکن معرفی میشه که تاحالا اسمشون روهم نشنیدم ولی وقتی میان تاتنهام میشن ستاره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir