تاتنهام به دنبال تمدید قرارداد هری کین

بنا بر گزارش های ارائه شده تاتنهام حاضر است قراردادی به ارزش ۱۰۰ هزار پوند در هفته با هری کین ببندد تا این بازیکن را از رادار منچستر یونایتد خارج کند.
به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران ، به نتیجه رسیدن این قرارداد ، گرانترین دستمزد برای بازیکن را در این باشگاه به ثبت می‌رساند.
همچنین قابل ذکر است که شیاطین سرخ با ۵۰ میلیون پوند به دنبال این مهاجم ۲۲ ساله هستند، علاوه بر آنها رئال مادرید هم به این مهاجم علاقه مند است.
این مهاجم پس از پا به صحنه گذاشتن در فصل گذشته یک قرارداد ۵ سال و نیمه در فوریه‌ی ۲۰۱۵ با تاتنهام به ثبت رساند و این فصل نیز قدرتمند و قدرتمندتر ظاهر شد و توانست با تاتنهام در فصل ۲۰۱۵/۱۶ نتایج خوبی بگیرد.
کین در فصل شروع درخشش خود با ۲۱ گل توجه‌های زیادی را به خود جلب کرد اما در فصل بعد با به ثمر رساندن ۲۵ گل ، لایق دریافت جایزه‌ی برترین گلزن لیگ شد. تا جایی که هری شرلوک از سایت گل کیفیت گلزنی کین را در کنار کاپیتان تیم ملی انگلیس، وین رونی قرارداده است:

“وین رونی موفق شده دو بار، در هر فصل لیگ جزیره ۲۰ گل به ثمر برساند. دقیقا به اندازه‌ی هری کین… او نیز این کار را در دو فصل به انجام رساند.”

کین در این فصل نیز پیشرفت بزرگی داشت . سرمربی تیم، مائوریسیو پوچتینو نیز بنظر می‌خواهد این مهاجم جوان را داشته باشد تا به رشد کیفیت او کمک کند .متعاقبا شماره‌ی ۱۰ تاتنهام به یک مهاجم تمام عیار تبدیل شده است.
کین نشان داده که فقط می‌خواد بهتر شود. او ثابت کرد که می‌تواند در بازی های ملی برای انگلیس نیز بدرخشد و با تاتنهام بسیار به قهرمانی در لیگ برتر نزدیک شود ، او دوست دارد تا این چالش را بار دیگر تجربه کند و وایت هارت لین محلی مناسب برای نشان دادن جاه‌طلبی هایش می‌باشد.

درباره امین تاتنهامی

3 دیدگاه

  1. معلومه که باید بمونه

  2. اگر باهاش قرارداد تمدید کردن تا سال ۲۰۲ قراداد داره پس .
    یعنی حدودا تا ۲۶ سالگی ولی بازم باید باهاش تمدید کنند .
    درضمن ۵۰ میلیون پوند خیلی خیلی براش کمه . خیالمون راحته دنیل لوی به همین راحتی بازیکن از دست نمیده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir