تاتنهام برنامه ای برای فروش نبیل بنطالب ندارد

طبق خبرهای منتشر شده از ESPN FC باشگاه تاتنهام هاتسپر برنامه ای برای فروش نبیل بنطالب هافبک الجزایری خود در نقل و انتقالات تابستانی ندارد .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران بن طالب در فصل اول حضور پوچتینو در تاتنهام جزو بازیکنان ثابت تیم پوچتینو بود و برای همین قراردادی ۵ ساله با تاتنهام به امضاء رساند ولی در فصل قبل در مجموع فقط ۱۶۸ دقیقه برای تاتنهام بازی کرد و دوبار برای این تیم از ابتدا به میدان رفت.

با مصدومیتی که برای نبیل بنطالب به وجود آمد وی برای مدتی از میادین دور شد و کم کم جای اصلی خود را به موسی دمبله و رایان میسون داد و برای همین خبرهایی از خروج او در نقل و انتقالات تابستانی منتشر شد.

با این حال یک منبع نزدیک به باشگاه تاتنهام فاش کرده است که باشگاه قصد ندارد نبیل بنطالب را به فروش برساند و او در تاتنهام خوشحال است و میخواهد برای تاتنهام در لیگ قهرمانان نیز بازی کند و پوچتینو میخواهد دوباره از بنطالب در بازی های تیم خود بهره ببرد.

موسی دمبله از ۶ بازی محروم شده است و به این ترتیب در ۴ بازی اول تاتنهام در سال بعد ممکن است بنطالب جایگزین موسی دمبله در ترکیب اصلی باشد .

درباره آرش احمدی

4 دیدگاه

  1. قطعا افت کرده و باید کارشو از اول شروع کنه

  2. با وجود موسی دمبله و تام کارول بعیده بهش بازی برسه .
    ولی رقابت تو تیم باشه بهتره

  3. هرچه زودتر باید بنطالب و سون رو از باشگاه اخراج کنن . وانیاما بهترین گزینه برای تاتنهامه. تام کارول و انجیه هم دیگه بدرد تات نمیخورن. اگه پوچتینو و دنیل لوی میخوان که فصل بعد نتیجه بگیرن باید از خودشون جاه طلبی بیشتری نشون بدن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir