اختصاصی هوگو لوریس از پاریس

کاپیتان تاتنهام، هوگو لوریس خوشحال است که توانست با رهبری تیم ملی خود مقابل رومانی در افتتاحیه‌ی یورو ۲۰۱۶ با گل دیرهنگام دیمیتری پایه با نتیجه‌ی ۲بر ۱ مقابل رومانی پیروز شود.

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران، از هوگو لوریس سه سوال پرسیده شد و وی در پاسخ به سوالات اینگونه گفت …

تبریک به تو هوگو، ابتدا به ما بگو رهبری تیم کشورت در شبی عاطفی چه احساسی به تو می‌دهد؟

سلام دوست من! شروع رقابت ها حس بسیار عالی داشت و ما نمی‌توانستیم احساسات خود را کنترل کنیم! خواندن سرود ملی در آن شرایط حسی متفاوت داشت … و ما در آخر پس از رقابتی تنگاتنگ با حریف، در بازی پیروز شدیم و به این دلیل به خودمان افتخار می‌کنیم.

درباره پایه چطور ؟ وقتی پایه پیروزی را برای شما به ارمغان آورد …

پایه فصلی فوق‌العاده با وست‌هم داشت. او استعدادش را نشان داد . آن گل شگفت‌انگیز بود… توضیح دادن احساسم بسیار سخت است، یک‌جور آسودگی!

و در آخر هوگو، این برد چقدر برای تیم و کل فرانسه اهمیت داشت ؟

این برد برای اعتماد به نفس ما بسیار بزرگ بود. قبل از بازی افتتاحیه فشار زیادی روی شونه‌های ما بود! حال ما باید روی بازی بعدی تمرکز کنیم. در این مرحله سطح از رقابت‌ها هیچ بازی ساده‌ای وجود ندارد. ما انتظاربازی هایی با چالش‌های بسیار داریم و نیازمند به حفظ روحیه و بهبود فوتبال خود هستیم … قدم به قدم!

هوگولوریس تیم ملی فرانسه را چهارشنبه مقابل آلبانی در شهر مارسی رهبری خواهد کرد.

بازیکن دیگر تاتنهام در بازی‌های ملی بن دیویس است که شنبه با ولز به مصاف اسلوواکی خواهد رفت و پنج بازیکن انگلیسی تیم ؛ هری کین ، دنی رز ، اریک دایر ، کایل واکر و دلی الی نیز با روسیه مقابله خواهند کرد.

درباره امین تاتنهامی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir