آمادگی آلدروایرلد و فرتونگن برای دیدار امشب

امشب از ساعت ۲۳:۳۰ در رقابت های یورو ۲۰۱۶ دو تیم بلژیک و ایتالیا به مصاف یکدیگر خواهند رفت بازی که برای هردوتیم اهمیت بالایی دارد .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران برای هواداران تاتنهام در این دیدار حضور توبی آلدروایرلد و یان فرتونگن مهم خواهد بود و هواداران منتظر هستند تا این دوبازیکن را در ترکیب اصلی تیم ملی بلژیک ببینند .

تاتنهام سه بازیکن به نام های موسی دمبله-توبی آلدروایرلد و یان فرتونگن را در ترکیب تیم ملی بلژیک دارد .

یان فرتونگن در باره ی دیدار امشب گفت:

“قطعا بازی سختی پیش رو داریم و میخواهیم با نهایت توان به دیدار آتزوری برویم .

ما مدتی در رنکینگ فیفا در رتبه ی اول بودیم و طبیعی است که انتظار ها از تیم ما بالا باشد .

توبی آلدروایرلد در مورد بازی امشب گفت:

“تیم های خوبی در این تورنمنت وجود دارند مثل:انگلیس-آلمان-اسپانیا که همه قابل احترام هستند ولی چیزی که مشخص است این است که بازیکنانی که در این رقابت ها حضور دارند در باشگاه های خود عملکرد قابل قبولی داشته اند و باید برای همچین تورنمنت پرفشاری آماده باشند .

تیم ما کیفیت بالایی برای انجام هرکاری دارد وباید بازی به بازی فکر کنیم و جلو برویم ولی نباید فراموش کنیم در گروهی سخت قرارداریم و تیم های مثل ایتالیا – سوئد و حتی ایرلند میتوانند برای تیم ما مشکل سازی کنند.

در همچین رقابت هایی باید همیشه بهترین باشید و سطح بالایی داشته باشید وگرنه به سختی مجازات خواهید شد و تاوان پایین بودن سطح خود را خواهی داد.

درباره آرش احمدی

1 دیدگاه

  1. دیشب افتضاح بودن, فرتونگن تو دفاع چپ هیچکاری نکرد ,هر توپی اومد رد شد.نه تو حمله خوب بود نه دفاع .اَلدروایرلد که با یه سوتی بلژیک رو به فنا داد , رو ارسال ها خیلی ضعیف عمل میکنه و هر بازیکنی میتونه قبل از اَلدروایرلد به توپ ضربه بزنه .میشه فهمید که چرا تاتنهام تو بازیهای حساس همیشه کم میاره.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir