کین : بازیکنان چلسی طوری خوشحالی میکردند انگار قهرمان شدند

امیدهای قهرمانی تاتنهام در شرایطی از بین رفت که شاگردان هیدینگ با دو گل گری کیهیل و ادن هازارد در نیمه دوم از شکست گریختند . 

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران گل های هری کین و سون در نیمه ی اول اسپرز را پیش انداخت اما تعویض های هیدینگ موثر واقع شد و آنها موفق شدند تا بازی را در دست بگیرند .

هری کین در مصاحبه ای با بی بی سی گفت : وقتی آنها به گونه ای خوشحالی میکنند که انگار قهرمان شدند ، نشان می دهد ما در مسیر درستی قرار داریم .

” باید به همین روند ادامه دهیم . ترکیبی از بازیکنان جوان ، سرمربی و هیئتی فوق العاده در کنار ما هستند ، باید به همین مسیر ادامه دهیم و رو به جلو گام برداریم .”

هری کین در بخشی از صحبت هایش به تمجید از لسترسیتی پرداخت و گفت : پس از فصل فوق العاده ای که سپری کردند ، شایسته قهرمانی بودند .

” بسیار ناراحتیم ، فصل به یادماندنی را سپری کردیم . تبریک به لسترسیتی ، آنها بی نظیر بودند . ”

” هر کاری از دستمان بر می آمد انجام دادیم . تا ثانیه ی آخر جنگیدیم و این چیزی است که باید از آن درس بگیریم . ”

”  به همه افتخار میکنم ، به باشگاه افتخار میکنم . باید در مسیری درست ادامه دهیم . این فصل به پایان رسید باید تلاش کنیم و به فصل آینده امیدوار باشیم “

درباره سعید پیردهقان

3 دیدگاه

  1. چلسی براشون تساوی گرفتن از تیم قدرتمند ما حکم قهرمانی رو داره

  2. از چلسی متنفر شدم…با اون جنگهای روانی قبل بازی و حین بازی و خوشحالی بی مورد بعد بازی نشون دادن که این تاتنهام ،تاتنهام گذشته نیست و حتی مساوی با تاتنهام امتیاز خوبیه براشون… ولی اگه تلاشی که برای متوقف کردن تاتنهام کردن رو در کل فصل انجام میدادن الان قهرمان بودن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir