کنفرانس خبری پیش از دیدار با ساوتهمپتون

به اعتقاد مائوریتسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام مهمترین هدف بازیکنان این است که در آخرین بازیهای خود در لیگ برتر بتوانند پیروز شوند و رتبه ی دوم خود را حفظ کند.

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران آخرین بازی تاتنهام در فصل جاری در وایت هارت لین امروز از ساعت ۱۷ به وقت ایران برگزار خواهد شد .

مائوریتسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی تاتنهام در کنفرانس خبری بیش از بازی گفت:

انرژی خوب و مثبتی بین بازیکنان ایجاد شده و این میتواند کلید برد ما در بازی امروز باشد .

مهمترین و اصلی ترین کار ما این است که بازی امروز را با پیروزی به پایان برسانیم.

پیروزی در این دیدار میتواند اختلاف امتیازی ما با تیم های آرسنال و منچسترسیتی را حفظ کند و مارا به کسب رتبه ی دوم در پایان رقابت ها امیدوار نگه دارد عنوانی که با کمی تلاش و تمرکز حتما حفظ خواهیم کرد.

پوچتینو در جواب سوالی مبنی بر این که روحیه و شرایط بازیکنان پس از دیدار با چلسی چگونه است گفت:

بازیکنان در شرایط خوبی قرار دارند این درست است که بعد از بازی و چندروز پس از آن ناراحت بودیم ولی باید همه چیز فراموش شود و فقط به بازی امروز فکر کنیم و به فکر سه امتیاز بازی امروز باشیم که بسیار برای ما مهم و سرنوشت ساز است و میخواهیم با بهترین نتیجه ی ممکن برای هواداران و با شاد کردن آنها فصل را به پایان برسانیم.ما باید هربازی چیزهای جدیدی یادبگیریم . من به بازیکنانم افتخار میکنم زیرا در این فصل عالی بودند و فراتر از حد انتظار ظاهر شدند و از همه ی آنها تشکر میکنم.

هواداران ما همیشه بهترین بودند و همیشه تیم را تشویق کرده اند و در بازی های سخت و حساس پشت تیم ایستاده اند و حق آنها این است که فصل را با پیروزی به پایان ببرند که ما هم با تلاش بازیکنان این کار را انجام خواهیم داد و برای فصل بعد آماده خواهیم شد.

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir