کنفرانس خبری پوچتینو پیش از دیدار با چلسی

ادامه ی نبرد برای کسب عنوان قهرمانی در گروی دربی بزرگ لندن می باشد و پوچتینو می داند که شاگردانش برای این بازی از انگیزه ی لازم برخوردارند . 

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران تساوی لسترسیتی برابر منچستر یونایتد بدان معناست که هنوز کور سوی امیدی وجود دارد . روباه ها هم اکنون با هشت امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار دارند و سه دیدار پایانی تاتنهام برابر چلسی ، ساوتهمپتون و نیوکاسل می باشد .

پوچتینو در رابطه با این دیدار حساس گفت : همگی اینگونه بازی هارا دوست داریم .

” بارها گفته شده که این دیدار ها انگیزه ای بالا برای هر بازیکنی ایجاد میکند . این انگیزه به ما کمک خواهد کرد تا تلاش کنیم و در دیدار های پیش رو پیروز باشیم . ”

” انتظار یک بازی سخت را داریم ، آماده ایم تا ببینیم که بازی چطور پیش خواهد رفت . ”

” بازیکنان خواهان رقابت هستند و هدفمان این است که در سه دیدار باقی مانده پیروز شویم .”

پس از ناکامی آبی های لندن در دفاع از عنوان قهرمانی سال گذشته ، حال آنها در رتبه ی دهم جدول بیست تیمی لیگ جزیره قرار دارند اما فقط دو بازی از ده دیدار قبلی خود را واگذار کردند و همگی از توانایی های آنها آگاه هستند .

وی در این باره گفت : چلسی این فصل بسیار نوسان داشت ، آنها نتوانستند مانند سال گذشته روند پایداری را دنبال کنند و هم اکنون در میانه های جدول قرار دارند . به هر حال تیم بسیار خوبی هستند که بازیکنان خوبی هم دارند و می توانند در هر بازی نمایش خوبی ارائه دهند .

” تنها هدفمان پیروزی است و میرویم تا سه امتیاز را بدست آوریم . ترکیبی با مهارت های باور نکردنی در اختیار داریم و میخواهیم فوتبال بازی کنیم ، رقابت کنیم و تا پایان هم اینگونه باشیم .”

درباره سعید پیردهقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir