پیام رئیس باشگاه به هواداران در سرتاسر جهان

دنیل لوی رئیس باشگاه تاتنهام هاتسپر به مناسب آخرین بازی خانگی این فصل تاتنهام در لیگ برتر بیانیه ای را منتشر که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم .

 
پیامی برای طرفداران از طرف رئیسمون دنیل لوی , گرفته شده از برنامه رسمی روز مسابقه (۸ می)  برای آخرین بازی خانگی برابر Southampton

طرفداران عزیز ‌
ما مسابقه امروز رو با دونستن اینکه سهمیه لیگ قهرمانان برای ماست شروع میکنیم. جایگاه دوم بالاترین جایگاهمون در لیگ از سال ۱۹۶۳ تا حالا رو قطعی میکنه و نقطه ی پایانی است برای فصلی واقعا بیاد ماندنی. این فصل فصلی بود که تیممون وارد زمین شد و به همه ی ما یاد آوری کرد که چرا عاشق این بازی (فوتبال) و عاشق باشگاهمون هستیم. دومین فصل تحت هدایت مائوریتسیو و کادر مربیگریش فصلی بوده که تیم به بیشتر از اون که پیشبینی میکردیم دست یافت.
این فصلی بود که شاهد ۱۴ بازی بدون شکست یعنی رکورد باشگاه و رقابت برای قهرمانی تا قبل از همین هفته بود. با ادقامی از جوانی و تجربه ما شاهد ساخته شدن تیمی برای آینده بودیم.
همونطور که برای مسابقه امروز به وایت هارت لین میاین نمیشه به بالابرهای بلند (جرثقیل ها) در محل ساخت استادیوم جدید توجه نکرد, و با نگاه کردن به بالا نشان باشگاهمون رو میبینیم که با افتخار به نمایش در امده.اینها نشانه های بارز و مشخصیه از قصد ما برای ساخت آینده هم داخل و هم خارج از زمین.


پس از بیشتر ۱۵ سال تلاش برای مالکیت زمین, ۹ سال برای طراحی و ساخت و نقشه کشی ما بالاخره اجازه ی لازم رو برای تحقق بخشیدن به تصورمون برای ساخت یکی از بهترین ورزشگاههای جهان رو داریم.
ما در حال ساخت چیزی هستیم که باور داریم چه به معنای واقعی کلمه و چه به صورت استعاره ای اساس و بنیان آینده باشگاهمون است.
همونطور که به سمت جلو حرکت میکنیم با چالش ها و مشکلاتی مواجع خواهیم شد و از شما میخوایم که ما رو در طول آنها حمایت کنید. ما در حال حاظر در حال پیشبرد برنامه ساخت هستیم و به محض تأیید نهایی جزئیات رو برای فصول پیش رو با شما در میون میزاریم. بعد از مسابقه امروز ما از زمان تعطیلات برای سرعت بخشیدن به امور در محل ساخت استفاده میکنیم.
کار ها برروی قسمت جدیدی برای بازیکنان در مرکز تمرینات(training center) آغاز شده که مرکز ریکاوری و بازیابی بینظیری رو در اختیار بازیکنان قرار میده.
اتمام این کار حدود ۲سال زمان میبرد. بازیکنان تیم اصلی و آکادمی باشگاه مهمترین دارایی ما هستند و این فضای خاص و باکیفیت به ما اجازه بهبود بیشتر در توجه و نگه داری از بازیکنانمون رو میده.
روز های ما هیچوقت پر مشغله تر از این نبوده ولی ما هم قصد توقف و ایستادن نداریم. بعضی روز ها بخاطر عظمت این امور اینطور احساس میشه که نبرد های ما علاوه بر درون زمین در بیرون آن هم هست
و ما هم برای فراهم کردن بهترین ها برای باشگاه قصد داریم با عزم راسخ با اونها مواجه شیم. لطفا امروز زمانی رو صرف نگاه کردن به اطرافتون و چشیدن اتمسفر آخرین بازی خانگی از فصلی بیادماندنی کنید.


ما هم بخاطر قهرمانی تبریکاتمون رو روانه ی لستر سیتی میکنیم. دستاوردی شگفت انگیز و یادآوری اینکه چرا premier league پربیننده ترین لیگ جهان است.
این رقابتی جذاب و هیجان انگیز بود. در مواقعی فوتبال ما کاملا برتر بود, ویژگی عالی این فصل اتحاد میان بازیکنان و شما,هواداران ما بود. بازیکنان و مربیان بعد از بازی امروز به زمین میان تا از شما تشکر کنند و شما رو بخاطر حمایت بی اندازتون تحسین کنند. من هم با افتخار همتون رو تحسین میکنم. من قویا باور دارم که این فصل فصلی بود که همه چیز دست به دست هم داد.
از یورو و تابستان لذت ببرید و ما چشم انتظار خوش آمدگویی دوباره همه شما در اینجا هستیم.
با آرزوی بهترین ها برای شما و خانوادتان
Daniel

 

با تشکر از آرمین عظامی برای ترجمه و ارسال این متن

درباره آرش احمدی

2 دیدگاه

  1. واقعا عالی
    ممنون به خاطر این ترجمه‌ی زیبا
    و همچنین تشکر از لوی عزیز

  2. به امید سال بهتر در فصل آینده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir