پوچتینو:بازیکنانم قدر فرصت ها را ندانستند

با وجود اینکه اختلاف تاتنهام با صدر جدول رده بندی در سه هفته باقی مانده به لیگ به هفت امتیاز افزایش یافته است اما سرمربی آرژانتینی این تیم همچنان امیدوار به کسب عنوان قهرمانی است.

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران در آخرین بازی هفته سی و پنجم رقابت های لیگ برتر انگلیس تاتنهام در وایت هارت لین از وست برومویچ پذیرایی کرد و با تساوی یک بر یک متوقف شد. تاتنهام دو امتیاز حساس را از دست داد و اختلافش با لسترسیتی صدرنشین به هفت امتیاز افزایش پیدا کرد. این در حالی است که به پایان لیگ تنها سه هفته دیگر باقی مانده است.
باوجود آنکه شرایط برای تاتنهام بسیار سخت شده است اما سرمربی آرژانتینی این تیم همچنان به کسب عنوان قهرمانی امیدوار است.
مائوریتسیو پوچتینو بعد از توقف در وایت هارت لین گفت: بد شانس بودیم. می توانستیم به راحتی سه امتیاز بازی را به دست آوریم. فرصت های زیادی را روی دروازه حریف خلق کردیم اما متاسفانه توپ های ما به گل تبدیل نشد. نتوانستیم از فرصت های خود به خوبی استفاده کنیم. به هر حال در فوتبال چنین اتفاقاتی زیاد است و بسیار پیش می آید یک تیم با وجود شایستگی نمی تواند پیروز شود.
او ادامه داد: اجازه دادیم تا وست بروموویچ اعتماد به نفس لازم را به دست آورد و دروازه ما را باز کند. درست است که در این دیدار خانگی امتیاز از دست دادیم اما به بازیکنانم افتخار می کنم. آنها نهایت تلاش خود را در زمین انجام دادند و بیش از این از آنها انتظار چیز دیگری ندارم.
پوچتینو درباره این سوال که آیا هنوز تیم او شانس قهرمانی دارد، پاسخ داد: در فوتبال هر اتفاقی وجود دارد و ما هنوز امید خود را از دست نداده ایم. اختلاف هفت امتیاز شده است و جنگ هنوز ادامه دارد. سه دیدار دیگر باقی مانده است و در صورتیکه ما در هر سه دیدار پیروز شویم و لستر بازنده شود ما قهرمان خواهیم شد. به هر حال احتمال هر اتفاقی وجود دارد و ما هم به تلاش خود ادامه می دهیم.
لسترسیتی اگر بتواند در دیدار آینده خود برابر شیاطین سرخ در اولدترافورد به پیروزی برسد جام قهرمانی را دو هفته مانده به پایان لیگ بالای سر خواهد برد. این تیم حتی اگر در سه دیدار باقیمانده خود دو تساوی هم به دست آورد قهرمان خواهد بود.

درباره آرش احمدی

2 دیدگاه

  1. ۷ امتیاز اختلاف ۹ امتیاز باقی مونده! من که دیگه امیدی ندارم به قهرمانی، لستر قهرمان شده از حالا فقط مونده جشن قهرمانی?

  2. متاسفانه چند جای سایت به اشتباه ذکر شده که لستر فقط ۲ تساوی نیاز داره در حالی که لیگ انگلستان تفاضل گل معیاره و اگر لستر ۲ تساوی و ۱ باخت بده تاتنهام قهرمان میشه. لستر بعد از بازی با منچستر حالا یا باید ۱ بازی ببره یا هر ۲ رو مساوی کنه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir