پنج بازیکنی که باشگاه بیش از همه خواهان جذب آنهاست

تاتنهام که یکی از آماده ترین تیم های لیگ جزیره بشمار میرود ، در فاصله چهار هفته به پایان لیگ بدنبال پشت سر گذاشتن لسترسیتی و رسیدن به عنوان قهرمانی است . 

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران حضور این تیم در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا فصل آینده موجب شده تا اسپرز به مقصدی جذاب برای بسیاری از بازیکنان تبدیل شود .

هفته گذشته شایعات زیادی پیرامون خرید های تابستانی باشگاه به گوش می رسید ، که از پنج بازیکن به عنوان محتمل ترین گزینه های امضا قرارداد نام برده شد .

سوفیان بوفال 

گزارشات حاکی از آن است که تاتنهام به دنبال وینگر ۲۲ ساله تیم فوتبال لیل ،سوفیان بوفال می باشد . وی فصل بسیار خوبی را سپری میکند . همینطور مدیر عامل لیل هم از عدم توانایی باشگاه در حفظ این بازیکن خبر داده است .

آندره شورله 

به گزارش میرور تاتنهام خواهان امضا قرارداد با آندره شورله ، مهاجم سابق چلسی است . دارنده ی مدال طلای جام جهانی در اظهار نظری از علاقه اش برای بازگشت به لندن گفته است . با این حال خرید این بازیکنان برای باشگاه ارزان رقم نخواهد خورد .

مهمت توپال 

به نقل از روزنامه فاناتیک ترکیه ، باشگاه تاتنهام در شرف امضا پیش قراردادی با مهمت توپال است . بازیکن ملی پوش و ۳۰ ساله ای که در پست هافبک دفاعی برای فنرباغچه توپ میزند .

میچی باتشوای 

مهاجم ۲۲ ساله مارسی در طول فصل مرتبا با نمایندگان باشگاه در ارتباط بوده و نشریه اکیپ فرانسه هم مدعی شده که تاتنهام حاضر به پرداخت بیش از ۳۰ میلیون پوند برای بستن قرارداد با وی می باشد .

شکودران موستافی 

روزنامه آلمانی بیلد از تلاش تاتنهام برای جذب مدافع والنسیا خبر داده است . بنظر میرسد تیم اسپانیایی رقمی معادل ۳۰ میلیون پوند برای این انتقال طلب کند .

 

درباره سعید پیردهقان

1 دیدگاه

  1. موستافی رو دوست دارم اما توپاک رو نه
    باتشوای خوبه اما بنظرم مالی بهتره
    و اینکه با انتقال شورله هم کلا مخالفم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir