هازارد : میخواهیم تاتنهام را متوقف کنیم

ادن هازارد بازیکن بلژیکی تیم فوتبال چلسی از تمایل هم تیمی هایش برای پایان دادن به امیدهای قهرمانی تاتنهام خبرداد و گفت ، آبی ها نمی خواهند جام را در دستان سفید زنبقی ها ببینند . 

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران شمال لندنی ها که هم اکنون با پنج امتیاز اختلاف نسبت به لسترسیتی در جایگاه دوم جدول قرار دارند در تلاش اند تا اختلاف امتیاز خود را با این تیم به حداقل برسانند و در نهایت به عنوان قهرمانی این فصل لیگ جزیره دست یابند .

با وجود اینکه روباه ها از شانس بیشتری برای حفظ جایگاه فعلی خود برخوردارند ، تاتنهام میخواهد تمام تلاش خود را بکار گیرد و این هفته به صدر نزدیکتر شود .

با این حال بازیکن ملی پوش چلسی اعتراف کرد که نمی خواهد شاگردان پوچتینو به مقام قهرمانی برسند .

وی در این باره گفت : هواداران ، باشگاه و بازیکنان نمی خواهند نظاره گر جشن قهرمانی تاتنهام باشند ، اما در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست .

” امیدواریم لسترسیتی فصل را در صدر به پایان برساند ، چون آنها شایستگی این را دارند . منتظر خواهیم بود تا ببینیم چه می شود . ”

هفته ی آینده بازی خوبی در برابر اسپرز خواهیم داشت ، اگر موفق به شکست دادن آنها شویم ، عالی است . ”

هازارد یکی از ارکان اصلی قهرمانی چلسی در فصل گذشته بود ، اما آنها موفق به تکرار عملکرد خوب خود در این فصل نشدند و هم اکنون رتبه ی نهم جدول را به خود اختصاص دادند .

وی هفته ی قبل توانست در جریان پیروزی چهار بر یک تیمش مقابل بورنموث به رکورد ۳۵۶ روز بدون گل زده خود پایان دهد و دو بار دروازه ی حریف را باز کند.

 

درباره سعید پیردهقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir