لوریس : کلمات قادر به توصیف شرایط روحیمان نیستند

 تساوی تاتنهام برابر وست برومویچ در وایت هارت لین ، لسترسیتی را به یک قدمی قهرمانی رساند و نا امیدی شمال لندن را فرا گرفت . 

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران پس از این دیدار هوگو لوریس دروازه بان فرانسوی این تیم از رختکنی خارج شد که موجی از نا امیدی را در خود جای داده بود . لحظاتی غم انگیز که برای مدتها در خاطر هواداران و بازیکنان خواهد ماند .

لوریس در مصاحبه ای صریح و احساسی به سوالات خبرنگار سایت رسمی باشگاه پاسخ داد  .

وی درباره ی شرایط فعلی تیم گفت : مدت زمانی زیاد از بار آخری که چنین حسی را تجربه کردیم میگذرد . کلمات از توصیف شرایطمان عاجزاند . عجیب است ، نیمه اول خوب کار کردیم و فرصت های زیادی هم داشتیم و چندین بار توپ به تیرک دروازه هم برخورد کرد . کمی بی مهابا حمله کردیم ، شاید باید جنگنده تر در فاز دفاعی کار میکردین و تا جایی که امکانش وجود داشت قدرتمند ظاهر میشدیم . اما خب ما هم انسانیم .

– مائوریسیو پوچتینو در بخشی از صحبت هایش به شروع خوب تیم اشاره کرد و گفت شاید گل دوم می توانست پیروزی را برایتان به ارمغان بیاورد ، شما چه نظری دارید ؟ 

” در فوتبال و بخصوص لیگ برتر زدن یک و یا حتی دو گل کافی نیست زیرا تیم ها با تمام توان خود بازی میکنند و نیاز چندانی به موقعیت های پر تعداد ندارند . تیم هایی مانند وست بروم تا ثانیه های آخر بازی هم امیدوارند . همانطور که گفتم بسیار سخت است که بخواهیم احساسات خود را با کلمات توصیف کنیم . در طول فصل صدرنشینی را تجربه نکردیم و بدنبال پیشی گرفتن از لستر بودیم ، حالا باید در جایگاه دوم به کار خود پایان دهیم . ”

” فصل فوق العاده ای را پشت سر می گذاریم ، باید به روند خوب خود ادامه دهیم و در سه دیدار باقی مانده با قدرت ظاهر شویم . نا امیدی در تیم موج میزند چون در طی دو سه ماه اخیر اعتماد به نفس قابل توجهی در هواداران و همینطور درون تیم شکل گرفته بود . ”

” نمیخواهم اسمش را شکست بگذارم چون بار ها پنج ، هشت و حتی ده امتیاز عقب بودیم و مدیریت چنین شرایطی برای هر باشگاهی مشکل است . ”

” هفته ی آینده دیداری مهم در پیش داریم و می خواهیم از آن لذت ببریم ، میخواهیم نشان دهیم چقدر قدرتمند هستیم و کار را تمام کنیم . هنوز ترکیب جوانی داریم ،این فصل نکات مثبت فراوانی داشت و هیچ چیز نمی تواند آینده ی روشن ما را انکار کند . باید به همین طرز فکر ادامه دهیم و درک کنیم که فوتبال است . ”

– لحظه ای که سوت پایان به صدا در آمد همه غمگین و ناراحت بودند ، اما درست چند ثانیه بعد هواداران یکصدا فریاد ” تاتنهام دوستت داریم ” سر می دادند . این مسئله تداعی کننده ی چه معانی ای در ذهن بازیکنان شد ؟ 

” وقتی در رختکن بودیم ، از احترام هواداران ،برخوردار شدیم ، آنها فوق العاده اند . کار بزرگی برایمان انجام دادند  ، همیشه از ما حمایت کردند و تا پایان به این کار ادامه خواهند داد .

” از نخستین روزهای فصل ، بازیکنان احترام ویژه ای برای این پیراهن قائل بودند . تمام تلاش خود را انجام دادیم اما همه چیز بر علیه ما رقم خورد ، با این حال سرمان را بالا میگیریم ، زیرا تا همینجا هم کار بزرگی انجام دادیم . ”

 

 

 

درباره سعید پیردهقان

1 دیدگاه

  1. دله علی محروم,روحیه تیم داغون, با چلسی تو اسنتفورد هم بازی داریم ,…دیگه بدتر از این نمیشه, فوتبال چقدر نامرده. ولی هوادارا اصلا ناراحت نباشن هر چند قهرمانی رو از دست دادیم ولی بهترین فصل تات در چند سال گذشته بوده,باید به چیزهایی که تو این فصل بدست اوردیم فکر کنیم نه به چیزی که از دست دادیم .با این بازیکنا و مربی عالی که داریم باید منتظر اینده خوبی برای تات باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir