غول های اروپا به دنبال ستاره ی تاتنهام

ظاهرا تیم های رئال مادرید و بایرن مونیخ در حال بررسی وضعیت مهاجم تاتنهام ، هری کین هستند تا در تابستان شانس خود را برای خرید این بازیکن امتحان کنند .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران هری کین ۲۲ ساله بارها بصورت قرضی در تیم های مختلف فعالیت کرد و سرانجام سال گذشته موفق شد تا اعتماد مائوریسیو پوچتینو را جلب کند و انتخاب اول این سرمربی آرژانتینی برای پست مهاجم نوک لقب گیرد و در همان سال توانست ۲۱ گل برای تیمش به ثمر برساند .

کین که پیشرفت قابل توجهی داشته ، این فصل در تمامی رقابت ها ۲۹ بار دروازه ی حریفان را باز کرده و یکی از کلیدی ترین بازیکنان سفید زنبقی ها در راه رقابت با لسترسیتی برای کسب عنوان قهرمانی لیگ جزیره بشمار میرود .

مهاجم اسپرز که جز ترکیب تیم ملی انگلستان در یورو نیز خواهد بود طبق قراردادش تا سال ۲۰۲۰ در وایت هارت لین ماندنی است و بارها در مصاحبه هایش به این نکته اشاره کرده که در تاتنهام خواهد ماند .

وی در اظهارات اخیر خود گفت : شایعات همه جا شنیده می شوند ، من در اینجا بسیار خوشحالم .

” باشگاه در شرایط خوبی به سر میبرد ، آینده روشنی در انتظار ماست و من مشتاقانه منتظر دیدن آن لحظات هستم”

” بازیکنان جوان زیادی در تیم حضور دارند که بازی به بازی بهتر می شوند ، هر دیدار برای ما فرصتی است تا تجربه ای جدید کسب کنیم و این یکی از اهداف ماست ، می خواهیم پیشرفت کنیم .”

شرایط فوق العاده ی مهاجم تیم ملی انگلستان نظر باشگاه های متمول اروپایی همچون رئال مادرید و بایرن مونیخ را جلب کرده تا برای آینده ی هری کین برنامه ریزی کنند .

خصوصا تیم مادریدی قصد دارد وی را جایگزین کریم بنزما کند . با این وجود زیدان میتواند شاهد بازیکن دیگری از تاتنهام در ترکیب تیمش باشد . زیدان در هفته های گذشته به تمجید از هری کین پرداخت و گفت : کین و استرلینگ بازیکنان فوق العاده ای هستند و یورو فرصت خوبیست تا تمام اروپا به توانایی های آنها پی ببرند .

درباره سعید پیردهقان

3 دیدگاه

  1. ایشالا جایی نمیره .
    خود هری کین دوست داره تاتنهام بمونه و این جور حواشی در مورد بازیکنهای بزرگ عادیه

  2. من اینجا ب شما میگم
    اگه افت نکنه و تو ترکیب خوب باشه قطعا میمونه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir