جدال تاتنهام و وستهام برای خرید ویلسون

پنجره ی نقل و انتقالات در ماه جولای گشوده خواهد شد و تاتنهام یکی از مشتریان اصلی کالوم ویلسون بشمار میرود ، اما به نقل از گاردین شاید سفید های شمال لندن مجبور شوند برای خرید وی با وستهام رقابت کنند .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران ویلسون یکی از ارکان اصلی پیشرفت بورنموث طی دو سال گذشته است و انتظار میرفت تا مانند فصول گذشته باز هم بدرخشد .

این مهاجم ۲۴ ساله فصل قبل و در رقابت های چمپیون شیپ فوق العاده ظاهر شد . همچنین توانست در تمامی رقابت ها  ۲۳ بار دروازه ی حریفان را باز کند و یک تنه بورنموث را به صدر جدول رساند .

این فصل ، پیش از آن که دچار مصدومیت شود ، در هفت بازی ابتدایی بورنموث پنج گل به ثمر رساند و با سپری کردن روند بهبودی در شش هفته پایانی لیگ به ترکیب تیمش بازگشت .

بنا بر گزارش گاردین ، بورنموث پیشنهاد ۲۵ میلیون پوندی وستهام برای خرید ویلسون و مت ریچی را رد کرده ، هنوز مشخص نیست چه بخشی از این مبلغ تنها برای خرید ویلسون بوده است  . اما جذب این بازیکن میتواند برای تاتنهام راحت تر باشد ، بخصوص زمانی که آنها رایان میسون را هم وارد این معامله کنند .

شاید به خدمت گرفتن مهاجمی که تازه از بند مصدومیت رهایی یافته و مدت زیادی از جراحی زانوی او نمیگذرد کمی نا معقول بنظر برسد . اما ویلسون ثابت کرده که گلزن ماهری است و تمام تابستان فرصت دارد تا به سطح آمادگی مد نظر مائوریسیو پوچتینو دست یابد .

ممکن است مصدومیت موجب کاهش قیمت وی شود ، اما حضور او در سیستم چرخشی سرمربی آرژانتینی تاتنهام تاثیر گذار خواهد بود . همچنین اگر تلاش برای به خدمت گرفتن بازیکنانی مانند الکساندر لاکازت و میچی باتشوای موفق واقع نشود کالوم ویلسون میتواند گزینه مناسبی باشد .

 

 

درباره سعید پیردهقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir