تمدید قرارداد پوچتینو تا سال ۲۰۲۱

مائوریسیو پوچتینو سرمربی تیم فوتبال تاتنهام قراردادی پنج ساله با باشگاه به امضا رساند و تا سال ۲۰۲۱ در وایت هارت لین ماندنی شد .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران  این سرمربی آرژانتینی ماه گذشته خبر توافق شفاهی خود را با باشگاه اعلام کرده بود اما ملاقات او با الکس فرگوسن باعث ایجاد نگرانی در بین هواداران سفید های شمال لندن شد که شاید تاتنهام را به مقصد منچستریونایتد ترک کند ، اما عصر امروز و پس از امضا قرارداد به تمام شبهات پایان داد .

پوچتینو در مصاحبه ای با سایت رسمی باشگاه گفت : تصمیم آسانی برای من و همینطور دستیارانم بود زیرا همگی قدردان ما هستند و این مسئله از اهمیت بالایی برخوردار است .

خسوس پرز ، میگوئل دی آگوستینو و تونی خیمنز هم قرارداد جدید خود را امضا کردند و همگی به این موضوع اذعان داشتند که در حال حاضر جایی بهتر برای فعالیت وجود ندارد .

تنها یک امتیاز در هفته ی پایانی لیگ جزیره برابر نیوکاسل کافی است تا اسپرز فصل را بالاتر از رقیب دیرینه ی خود یعنی آرسنال به پایان برساند .

با اتمام ورزشگاه جدید در سال ۲۰۱۸ ، اهداف پوچتینو بزرگ و بزرگتر خواهد شد .

وی در این باره گفت : بی صبرانه منتظر اتمام مراحل ساخت استادیوم فوق العاده ی خود هستیم . و مصمیم تا با کمک هم تیمی بسازیم که شایستگی های خود را برای داشتن چنین ورزشگاه زیبایی نشان دهد .

” فصل بی نطیری را تجربه کردیم ، باور داریم که این تنها اول راه است . پروژه ی بلند مدتی مد نظر ماست و ایمان داریم که در آینده به چیزهای بزرگتری دست خواهیم یافت . ”

دنیل لوی هم در خصوص قرارداد پنج ساله ی این سرمربی آرژانتینی گفت : پوچتینو روح و شخصیت تازه ای به تیم بخشید و سبکی از بازی را ارائه داد که ما همیشه بدنبال آن بودیم ، سبکی تهاجمی و زیبا .

 

 

درباره سعید پیردهقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir