تایید علاقه باشگاه به جذب مهاجم جوان مارسی

مائوریسیو پوچتینو تایید کرد که تاتنهام به دنبال جذب مهاجم جوان مارسی ، میچی باتشوای است و می خواهد از این راه خط حمله تیم را برای فصل آینده تقویت کند .

به گزارش سایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران ، تاتنهام بیشتر فصل را با استفاده از هری کین در خط حمله و یا گهگاه انجیه ، چادلی و سون در طرفین گذرانده است . این تیم زمان زیادی است که به دنبال انتقال باتشوای است و به گزارش اکسپرس ، پوچتینو آماده نشان دادن خود و خریدن این بازیکن جوان و با استعداد بلژیکی است .

لیورپول ، وستهم و تیم هایی از سری آ از جمله یوونتوس به صراحت اعلام علاقه به خرید این بازیکن هنگام حضورش در استاندار لیژ ، کرده بودند اما حالا تاتنهام با مبلغ ۲۵ میلیون پوند به دنبال انتفال این بازیکن به وایت هارت لین است .

گزارش ها حاکی بر این است که باشگاه مذاکرات خود را شروع کرده و البته خود بازیکن نیز به دنبال این انتقال است ، چرا که مارسی در رده‌ی ۱۶ام قرار گرفته و فقط پنج امتیاز تا سقوط به لیگ دسته دو فاصله دارد.

و همچنین در مصاحبه‌ای در ایستگاه رادیویی RMC فرانسه ، پوچتینو علاقه باشگاه به انتقال باتشوای را تایید و وی را در لیست اهداف خود برای تابستان معرفی کرد . وی هم اکنون در ۳۴ بازی در لیگ فرانسه ۱۵ گل به ثمر رسانده است .

” ما در تابستان به دنبال یک مهاجم هستیم و هدفمان نیز مشخص شده است … میچی بازیکن جوان و خوبی است و تیم های زیادی به دنبال او هستند .”

” اطلاعات کسب شده از او نشان داده است که او استعداد درونی زیادی دارد … خواهیم دید .”

وی همچنین افزود :

” البته ما بازیکنان دیگری را هم در نظر داریم . ”

باتشوای مدتی قبل در ماه ژانویه ، قراردادی چهارسال و نیمه با مارسی امضاء کرد اما آنگونه که به نظر می رسد به دنبال ترک استادیوم ولدروم در پایان فصل می باشد .

 

درباره امین تاتنهامی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir