تاتنهام در اندیشه ی جذب ساندرو رامیرز

بر اساس گزارشات اخیر ، باشگاه بارسلونا درهای خروجی را به ساندرو رامیرز یکی از گزینه های خرید تاتنهام در تابستان نشان داده است .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران ساندرو یکی از محصولات آکادمی باشگاه بارسلوتا یعنی لامسیا میباشد و از ۱۴ سالگی به این آکادمی پیوسته است .

وی پس از حضور در تیم دوم بارسلونا اولین بازی رسمی خود با پیراهن این تیم را در اگوست سال ۲۰۱۴ تجربه کرد .

این بازیکن ۲۰ ساله طی دو سال گذشته در مجموع ۳۱ بازی برای بارسلونا انجام داده و تنها  ۹ دیدار در ترکیب اولیه این تیم حضور داشته است .

روزنامه اسپورت مدعی شده که وی جایی در برنامه های لوئیز انریکه ، سرمربی آبی اناری ها برای فصل آینده نخواهد داشت و می تواند باشگاه را ترک کند .

بازیکن تیم ملی زیر ۲۱ ساله های اسپانیا تنها یک سال دیگر از قراردادش با بارسا باقی مانده و این تیم در نظر دارد تا در صورت امکان وی را در تابستان به فروش برساند.

دو تیم تاتنهام و نیوکاسل در ژانویه با این بازیکن تماس هایی داشته اند .

همچنین مائوریسیو پوچتینو تایید کرده که او یکی از گزینه های باشگاه برای  تقویت خط حمله تیم و جایگزینی هری کینی میباشد که در این فصل ۴۹ بار برای اسپرز به میدان رفته است .

این سرمربی آرژانتینی به دنبال مهاجم ۲۲ ساله مارسی ، میچی باتشوای نیز میباشد اما این بازیکن در مصاحبه های اخیرش از ماندن در فرانسه خبر داده .

با در نظر گرفتن قیمت ۷.۸ میلیون پوندی ساندرو ، پوچتینو و دنیل لوی میتوانند روی یکی از خریدهای تابستانی حساب ویژه ای باز کنند .

 

درباره سعید پیردهقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir