امیدواری اریکسن به پیشرفت پس از شکست

 هافبک دانمارکی تاتنهام اذعان داشت که تیمش باید خود را ، پس از شکست شگفت انگیز خانگی مقابل ساوتهمپتون ، بالا کشد و با نتیجه‌ای مثبت بازی های لیگ را به پایان رساند.

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران اریکسن معتقد است که تاتنهام مصمم است تا پس از از دست دادن امتیاز مقابل ساوتهمپتون، نمایشی قدرتمند در برابر نیوکاسل یونایتد نشان دهد.
جاه طلبی های تاتنهام پس از بازی دوشنبه و بازگشت درخشان چلسی به بازی ؛ و از طرفی دریافت دوگل از ساوتهمپتون بوسیله‌ی استیون دیویس در بازی یکشنبه و واگذاری بازی با نتیجه ۲ بر ۱ ، پایان بافت.
هیونگ مین سون با گل زود هنگام خود امید را دل طرفداران تاتنهام زنده کرد اما این امید دوام نیافت و بازیکنان رونالد کومان با نمایشی تمام عیار ، نهایت تلاش خود را کردند تا امید بدست آوردن سهمیه لیگ اروپا را بار دیگر زنده کنند.
این باخت سومین بازی بدون برد تاتنهام را رقم زد که همین موضوع باعث شده تا کریستین اریکسن مصمم باشد تا فصل را پس از سفر به ورزشگاه سنت جیمز با پیروزی به پایان رساند
وی در مصاحبه‌ی خود گفت :
“آخرین بازی فصل حکم سرافرازی و کمک به ماندن درجایی که میخواهیم خواهد بود. ما باید کار را با قدرت به پایان بریم … بازی دربرابر نیوکاسل دشوار خواهد بود … یکی از دلایل این است که آنها برای رسیدن به هدفی پا به زمین میگذارند .”
هری کین ، اریک لاملا ، ناصر چالی و کریستین اریکسن همگی فرصت دارند تا مردان پوچتینو را نجات دهند ، با سهل انگاریشان میتوانند قدرت و تسلط ساوتهمپتون بر تیم را در بازی قبل با توجه به دو شوتی که درون دروازه کردند ؛ اثبات کنند.
او همچینن افزود :
“ما تا جایی که میشد تلاش کردیم ، فصل بسیار طولانی بود و این شکست به خاطر بازی دوشنبه نیود . ما در بازی قبل نتوانستیم از پیروزی خود را حفاظت کنیم . ما در ابتدا ۲۰ دقیقه‌ی خوبی داشتیم اما نبردیم ، ما کمی هم بدشانس بودیم البته شاهد دو سیو خوب در دروازه حریف نیز بودیم.”

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir