الن شیرر : کین می تواند آقای گل یورو ۲۰۱۶ شود.

۲۰ سال پیش، الن شیرر کفش طلای لیگ انگلیس را کسب کرد و با به دست آوردن همین افتخار در یورو ۹۶، آن را تداوم بخشید . اما حال این مهاجم سابق تیم ملی انگلیس معتقد است که هری کین می تواند همین افتخار را در دوران خود کسب کند .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران، شیرر یکی از تنها دو بازیکن انگلیسی است که توانسته در رقابت های یورو ، کفش طلا کسب کند . دیگری نیز گری لینه‌کر است… اما او معتقد است که هری کین می‌تواند سومین نفر در تابستان امسال باشد که این افتخار را کسب می‌کند.

کین هنوز در رقابت‌های ملی تازه وارد است، از آنجا که فقط ۱۰ بازی انجام داده اما امیدوار است افتخاری که در حال حاضر در لیگ برتر به دست آورده را در رقابت های یورو نیز بدست آورد ، وی هم‌اکنون برای انگلیس ۴ گل به ثمر رسانده است.

“هیچ دلیلی وجود ندارد که ثابت کند هری نمی‌تواند افتخاری که من و لینه‌کر برای خود رقم زده‌ایم را تکرار کند. با توجه به فرم فعلی او ، من مطمئنم که می‌تواند به هدف پیش‌ رویش برسد. هنگامی که من با او صحبت می‌کنم او نیز پاسخ مشابه را می‌دهد… پس چرا که نه ؟! او توانایی لازم را دارد و فصل فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشته .”

شیرر همچنین گفت که فکر نمی‌کند پایان راه تاتنهام در این فصل باعث کاهش اعتماد به نفس کین شود، اما فقط به او احساس ناامیدی خواهد داد.

“پایان کار موجب ناامیدی برای او در مبارزه شد، اما گلزنی-با خردمندی و فرم عالی- می‌تواند او را با اعتماد به نفس بسیار وارد این تورنومنت کند. من مطمئنم که او می‌تواند به عنوان یک مهاجم درجه یک وارد این مسابقات شود.”

درباره امین تاتنهامی

1 دیدگاه

  1. کین توانایی های بالایی داره . بی شک اگر تو یورو هم بدرخشه قیمتش خیلی خیلی بیشتر میشه و ارزشمند تر میشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir