اریک لاملا:در تاتنهام کاملا راحت هستم

اریک لاملا وینگر آرژانتینی تاتنهام میخواهد قبل از شروع رقابتهای لیگ قهرمانان فصل بعد به همراه تیم آرژانتین کوپا آمریکا را فتح کند و این مقام افتخاری برای باشگاه تاتنهام خواهد بود.

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران اریک لاملا میخواهد فصل بعد را در تاتنهام بماند تا با این تیم به رقابت های لیگ قهرمانان اروپا برسد و رقابتی پر هیجان را با باشگاه تاتنهام سپری کند.

تاتنهام با باختی که مقابل ساوتهمپتون داد جایگاه دوم خود را نیز در خطر میبینید و برای همین باید در آخرین بازی خود به پیروزی برسد.

اریک لاملا در این فصل یکی از بهترین بازیکنان تاتنهام بود و شانس بالایی برای موفقیت با آرژانتین و درخشش در پیراهن تیم کشور خود داراست.

این بازیکن طی مصاحبه ای اعلام کرد میخواهد در تاتنهام بماند زیرا در این باشگاه احساس راحتی میکند و با این تیم در رقابت های لیگ قهرمانان شرکت کند .

وی در مورد بازگشت به ریور پلاته گفت:ریور پلاته جایی است که من از بچگی بزرگ شده ام و حتما در آینده به اینجا بر خواهم گشت و شکی در این موضوع وجود ندارد.

درباره آرش احمدی

1 دیدگاه

  1. جون مادرتون بازی اَخر رو ببرید. اگه سوم بشیم اَبروی تاتنهام میره. یعنی حقارت بیشتر از این نمیشه(بازم پایین تر از ارسنال).حتی تصور کردنش سخته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir