bentaleb

فصل تمام شده برای نبیل بنطالب

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران این مصدومیت برای نبیل بنطالب پذیرفته شده که او شش هفته از میادین به دور است و این بدین معناست که متاسفانه باقیمانده ی این فصل برای او به اتمام رسیده است.

تنها یازده حضور در لباس تاتنهام در این فصل به قول معروف برای شروع کریر این بازیکن جوان و اینده دار نا امیدکننده است.

و خبری بدی دیگر برای این بازیکن این است که او با مصدومیت های پیاپی خود فرصتی برای بازیکنان جوان دیگر مانند رایان میسون و تام کارول به وجود می اورد هر چند که این بازیکنان جانشین بازیکنانی مانند دله الی و موسی دمبله و اریک دایر در ترکیب اصلی هستند و این باعث می شود که نبیل فرصتی برای نشان دادن خود پیدا نکند و حتی به فکر ترک این تیم در تابستان بیافتد.

فروشگاه هواداران تاتنهام در ایران

درباره محمدرضا محمدی

یه پسره عاشق تاتنهام و عاشق لندن

3 دیدگاه

 1. بن طالب, انجیه , اونوماه , هیونگ مین سون , در سطح تات نیستند,به جای اینا باید چند تا بازیکن در حد لیگ قهرمانان بخریم.جذب بازیکنای جوون رو باید فصل بعد متوقف کنیم و چندتا بازیکن با کیفیت رو به خدمت بگیریم

  • چرا باید جذب بازیکنای جوون متوقف شه…مگه بن طالب فصل قبل فیکس نبود و فوق العاده هم کار کرد امسال از روی بدشانسی بهش بازی نرسید و مصدوم بود…انجیه هم که مصدومه…اونوماه که فقط هیجده سالشه و تا بیست سالگی نباید ازش زیاد انتظار داشت…سون هم کم گل و پاس گل داد؟؟
   به هر حال تمام این بازیکنا جوونن و نباید عجولانه تصمیم گرفت ولی قبول دارم که تاتنهام برای لیگ قهرمانان تا حدی به تجربه نیاز داره
   فرامش نکنیم همین جوون ترین تیم انگلیسه که دومه و ایشالا قهرمانه!!!

 2. به نظرم باید جوان گرایی تاتنهام ادامه پیدا کنه چون بازیکن هایی مثل هری کین -دله علی-اریکسن و خیلی های دیگه که الان جزو ستاره های تاتنهام هستن با همین جوان گرایی ها تونستند خودشون رو نشون بدن و بازیکن با کیفیتی بشن .
  تاتنهام یکی از دلایل موفقیتش در این فصل جوانگرایی بود که استارتش از چندسال قبل زده شده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir