فصل تمام شده برای نبیل بنطالب

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران این مصدومیت برای نبیل بنطالب پذیرفته شده که او شش هفته از میادین به دور است و این بدین معناست که متاسفانه باقیمانده ی این فصل برای او به اتمام رسیده است.

تنها یازده حضور در لباس تاتنهام در این فصل به قول معروف برای شروع کریر این بازیکن جوان و اینده دار نا امیدکننده است.

و خبری بدی دیگر برای این بازیکن این است که او با مصدومیت های پیاپی خود فرصتی برای بازیکنان جوان دیگر مانند رایان میسون و تام کارول به وجود می اورد هر چند که این بازیکنان جانشین بازیکنانی مانند دله الی و موسی دمبله و اریک دایر در ترکیب اصلی هستند و این باعث می شود که نبیل فرصتی برای نشان دادن خود پیدا نکند و حتی به فکر ترک این تیم در تابستان بیافتد.

درباره محمدرضا محمدی

یه پسره عاشق تاتنهام و عاشق لندن

3 دیدگاه

 1. بن طالب, انجیه , اونوماه , هیونگ مین سون , در سطح تات نیستند,به جای اینا باید چند تا بازیکن در حد لیگ قهرمانان بخریم.جذب بازیکنای جوون رو باید فصل بعد متوقف کنیم و چندتا بازیکن با کیفیت رو به خدمت بگیریم

  • چرا باید جذب بازیکنای جوون متوقف شه…مگه بن طالب فصل قبل فیکس نبود و فوق العاده هم کار کرد امسال از روی بدشانسی بهش بازی نرسید و مصدوم بود…انجیه هم که مصدومه…اونوماه که فقط هیجده سالشه و تا بیست سالگی نباید ازش زیاد انتظار داشت…سون هم کم گل و پاس گل داد؟؟
   به هر حال تمام این بازیکنا جوونن و نباید عجولانه تصمیم گرفت ولی قبول دارم که تاتنهام برای لیگ قهرمانان تا حدی به تجربه نیاز داره
   فرامش نکنیم همین جوون ترین تیم انگلیسه که دومه و ایشالا قهرمانه!!!

 2. به نظرم باید جوان گرایی تاتنهام ادامه پیدا کنه چون بازیکن هایی مثل هری کین -دله علی-اریکسن و خیلی های دیگه که الان جزو ستاره های تاتنهام هستن با همین جوان گرایی ها تونستند خودشون رو نشون بدن و بازیکن با کیفیتی بشن .
  تاتنهام یکی از دلایل موفقیتش در این فصل جوانگرایی بود که استارتش از چندسال قبل زده شده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir