پوچتینو:امیدواریم وستهام لسترسیتی را شکست دهد

لستر سیتی باید روز یکشنبه به مصاف شاگردان بیلیچ در وستهم یونایتد برود و در صورت پیروزی در این بازی لستر می تواند اختلاف خود در صدر جدول با تاتنهام را به ۱۰ امتیاز برساند. این در حالی است که تاتنهام هاتسپرز هم باید روز دوشنبه به مصاف استوک سیتی برود.

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران و به نقل از پارس فوتبال مائوریتسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام اذعان کرده است روز یکشنبه بازی لستر سیتی و وستهم را تماشا خواهد کرد. وی در این باره گفت:

این موضوع بسیار مهم است که آرامش داشته باشیم و بدانیم که به چه چیزی نیاز داریم. بازی لستر سیتی را تماشا خواهم کرد. سخت نیست. دیوانه نیستم و اجازه نمی دهیم اتفاقات این بازی روی روند کار ما تاثیر بگذارد. این یک رقابت خوب و سالم بین دو تیم است که می خواهند به چیزهای خوبی در فوتبال دست پیدا کنند. صبح یکشنبه تمرین خواهیم کرد و بعد از آن بازیکنان می توانند بازی لستر را ببینند. می توانیم بعد از زمان ناهار کنار هم جمع بشویم ولی در این باره قانون و اجباری وجود ندارد. بازیکنان می توانند به خانه بروند.

تاتنهام هفته پیش موفق به شکست دادن منچستر یونایتد با نتیجه ۳-۰ شد ولی این برد نتوانست اختلاف هفت امتیازی این تیم را با صدر جدول کاهش دهد. پوچتینو در این باره نیز گفت:

این یک برد مهم برای ما بود زیرا توانستیم کیفیت خود را نشان دهیم. شاید هواداران ناامید باشند اما این واقعا یک بازی خوب بود. ما بعد از این پیروزی سراسر هفته را به بازی با استوک فکر کردیم و امیدوار هستیم لستر سیتی در برابر وستهم شکست بخورد و امتیاز از دست بدهد.

درباره آرش احمدی

3 دیدگاه

  1. به امید شکست لسترسیتی و پیروزی تاتنهام

  2. سلام تلگرام ندارین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir