هری کین آماده ی نبرد با لیورپول(مصاحبه ی مفصل با هری کین)

هری کین مهاجم آماده ی این روزهای انگلیس با درخشش در بازی های ملی حالا با روحیه ای بالا به ترکیب تاتنهام برگشته و امیدوار است در دیدار با لیورپول نیز مثل بازی های قبل تاثیرگذار باشد .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران هری کین در مورد شرایط بدنی خود و همچنین شرایطش در تیم ملی انگلیس مصاحبه ای با وبسایت رسمی باشگاه تاتنهام انجام داده است که شما عزیزان را به خواندن آنها دعوت میکنیم.

شما در دیدار مقابل آلمان پیروزی خوبی به دست آوردید آیا اون دیدار باعث شده که روحیه ی بهتری برای این دیدار داشته باشید؟

هری کین:ما پیروزی خوبی در دیدار مقابل آلمان به دست آوردیم و با روحیه ای خوب به بازی های باشگاهی برگشتیم و حالا یک دیدار مهم و سرنوشت ساز درمقابل لیورپول داریم که بازی مهم برای ما میباشد و میخواهیم جلوی تیم قدرتمند لیورپول به پیروزی برسیم .

خیلی از کارشناسان جوانی تیم انگلیس را عاملی منفی در بخش نتیجه گیری این تیم میدانستند ولی تیم ملی انگلیس نتیجه ای خوب در مقابل تیم ملی آلمان گرفت

هری کین:ما پیروزی سختی به دست آوریم و حالا فقط و فقط میخواهیم روی لیگ برتر تمرکز کنیم و بتوانیم بازی خوبی را امروز مقابل لیورپول انجام دهیم و به مسائل حاشیه ای توجه نمیکنیم.

هواداران در هربازی منتظر بازی های درخشان و خوب از تیم محبوب خودشان هستند . آیا میتوانی به هواداران اطمینان بدهی که بازیکنان با نهایت اعتماد به نفس به میدان میروند؟

هری کین:البته که بله. ما چند هفته در کنار هم نبودیم ولی نمیخواهیم این جدایی روی بازی ما تاثیر بگذارد و فقط و فقط به فکر بازی های خودمون در لیگ برتر هستیم. ما تا اینجای فصل نتایج قابل قبولی گرفته ایم و میخواهیم این نتایج را ادامه دهیم.

شناختی از بازیکنان تیم لیورپول داری؟

هری کین:ما با بسیاری از بازیکنان لیورپول در تیم ملی انگلیس همبازی بودیم و به خوبی از کیفیت بالای آنها آگاه هستیم و میدانیم چه بازیکنان خوب و بزرگی دارند ولی ما فقط برای کسب پیروزی به آنفیلد میرویم .

در مورد فرم بدنی خودت توضیحی بده.

هری کین:من آمادگی خوبی دارم و سرشار از اعتماد به نفس هستم و وقتی فرصت بازی پیدا کنم نهایت تلاش خودم را در زمین انجام میدهم و امیدوارم که در این بازی مهم گلزنی کنم .

 

درباره آرش احمدی

1 دیدگاه

  1. بآ توجه به روحیه بچه ها و عملکردشون توی بازی های ملی اعتماد به نفس زیادی کسب کردند و میتونن این بازی رو ببرنر . از اون طرف هم لیورپول نمیخواد لیگ اروپا رو از دست بده پس قطعا ترکیب خوبشو نیگر میداره برای بازی با دورتموند . و با این شرایط ما شانس پیروزیمون خیلی زیاده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir