فن خال : بخاطر نمی آورم هری کین در مقابل ما گلزنی کرده باشد

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد پیش از دیدار مهم روز یکشنبه مقابل تاتنهام در وایت هارت لین حرف های جالبی برای گفتن داشت . 

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران سرمربی هلندی منچستریوتایتد به رکورد ضعیف هری کین در برابر تیمش اشاره کرد . با این حال می ترسد دست گذاشتن روی این مسئله موجب افزایش انگیزه ی این مهاجم برای گلزنی در بازی فردا شود .

لوئیز فن خال در این باره گفت : کین مهاجم بسیار خوبی است . اما در مقابل ما موفق به گلزنی نشده ، نمی توانم بخاطر بیاورم که او گلی به ثمر رسانده باشد . وقتی اینگونه حرف میزنم او را به چالش دعوت میکنم و این نشان از هوش بالای من نیست .

” ما هیچ گاه به مهار یک بازیکن نخواهیم پرداخت  ، بلکه به دفاع کردن از فاز هجومی تاتنهام می پردازیم . ”

” آنالیزشان کردیم .قطعا کین بازیکن مهم و تاثیرگذاری میباشد اما از نظر من اریکسن و همینطور دله الی هم حائز اهمیت اند . ”

” میتوانم از لوریس آغاز کنم . بازی سازی و شروع مجدد های سریعی دارد . همینطور آلدروایرلد پاس های بسیار خوبی ارسال می کند . بنابراین ما با یک تیم روبه رو هستیم و فقط هری کین نیست . ”

این سرمربی هلندی در رابطه با تقابل هری کین و رونی گفت : این موضوع به شیوه ی بازی هر تیم بستگی دارد ، نمی توانید اینقدر راحت بگویید کدام یک بهتر است. اما هری کین چند گل زده ؟! نکته ای که برای هر مهاجمی محاسبه میشود . پس وقتی به رکورد های او ( رونی ) نگاه میکنیم ، پی میبریم که او بهترین است.

 

درباره سعید پیردهقان

1 دیدگاه

  1. منم به خاطر نمیارم یه بار برده باشید.آخه یه مربی این حرفو میزنه که سرش به تنش بی ارزه .
    حالا بازی فردا قشنگ یادت میمونه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir