WEST BROMWICH, ENGLAND - DECEMBER 05: Jan Vertonghen (L) and Mousa Dembele (R) of Tottenham Hotspur warm up prior to the Barclays Premier League match between West Bromwich Albion and Tottenham Hotspur at The Hawthorns on December 5, 2015 in West Bromwich, England. (Photo by Michael Regan/Getty Images)

فرتونگن:تیم ما تیمی خاص است

تقریبا سه ماه از مصدومیت یان فرتونگن مدافع بلژیکی و باتجربه ی تاتنهام سپری شده و حالا پس از گذراندن دوران مصدومیت این مدافع جنگنده یکبار دیگر به ترکیب اصلی تاتنهام برگشته است.

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران در دیدار مقابل کریستال پالاس بود که یان فرتونگن بلژیکی دچار مصدومیت شدیدی از ناحیه ی زانو شد و مدت های زیادی از میادین به دور بود که در این مدت کوین ویمر اتریشی در کنار توبی آلدروایرلد به خوبی خط دفاع تاتنهام را رهبری کردند و کوین ویمر به خوبی جای این مدافع مصدوم را پر کرد ولی با رهایی فرتونگن از بند مصدومیت این مدافع یکبار دیگر در ترکیب اصلی تاتنهام مقابل منچستریونایتد قرار گرفت و نمایش بی عیبی از خود نشان داد و یکی از بهترین بازیکنان تاتنهام در دیدار مقابل منچستریونایتد بود .

یان فرتونگن در مورد بازگشت خود به میادین گفت:

اول از همه از بازیکنان تشکر میکنم که با بازی خوب خود روزی بی نظیر و فراموش نشدنی برای بازگشت من رقم زدند زیرا در نیمه ی اول بازی بسیار سخت بود و هردوتیم صاحب توپ و میدان بودند ولی در نیمه ی دوم کاملا بازی دست ما بود و مزد بازی خوب خود را گرفتیم .

وی در مورد دیدار بامنچستریونایتد گفت:

در دیدار با منچستریونایتد نیمه ی اول نیمه ی سختی برای ما بود و به خوبی این نیمه را به پایان رساندیم ولی در نیمه ی دوم عالی بودیم و در ۵ دقیقه ۳ گل زدیم که باورنکردنی بود نشان از قدرت بالای تیم ما دارد.

همسر من بسیار در روحیه ی من نقش دارد و بسیار به من کمک کرد و هم اکنون روحیه ی بسیار بالایی دارم و برای هربازی آماده هستم .

یک بار دیگر پوچتینو تشکر میکنم که به من اعتماد کرد و از من در ترکیب اصلی استفاده کرد زیرا همه دیدند کوین ویمر به خوبی به همراه توبی آلدروایرلد خط دفاعی را کنترل کردند و از کوین ویمر هم تشکر میکنم که جای خالی من را به خوبی پر کرد .

من سخت تمرین میکنم و میخواهم هربازی بهترین بازی خود برای تاتنهام را انجام بدم.

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir