Foto LaPresse - Valerio Andreani 01/11/2015 Città Genova ( Italia) Sport Calcio Genoa vs Napoli Campionato di Calcio Serie A TIM 2015 2016 - Stadio "Luigi Ferraris" Nella foto: manolo gabbiadini deluso Photo LaPresse - Valerio Andreani 01 November 2015 Città Genova ( Italy) Sport Soccer Genoa vs Napoli Italian Football Championship League A TIM 2015 2016 - "Luigi Ferraris" Stadium In the pic: manolo gabbiadini deluso

علاقه‌ تاتنهام به مهاجم ایتالیایی ناپولی

تاتنهام هاتسپرز علاقه‌مند به جذب مهاجم تیم ناپولی و تیم ملی ایتالیا ، مانولو گابیادینی، می‌باشد.

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام درایران ، این بازیکن در ژانویه‌ی ۲۰۱۵ با مبلغ ۱۰ میلیون یورو به ناپولی منتقل شد … اما با ورود به این تیم، با توجه به دستور کار باشگاه، خود را پشت سر بازیکنانی مانند گونزالو ایگواین و لورنزو اینسینیه دید .

همین موضوع موجب شد مرد روی فرم و سابق سامپدوریا فقط ۱۴ بازی در این فصل برای تیم جدیدش انجام دهد. به همین دلیل این مهاجم به دنبال راهی برای خروج از تیم مائوریسیو ساری می باشد. با توجه به این موضوعات ، تاتنهام می‌تواند مقصد خوبی برای این بازیکن باشد.

گذراندن دوران طولانی به عنوان مهاجم اصلی در سامپدوریا موجب شده است این بازیکن یکی از بهترین انتخاب‌ها برای مائوریسیو پوچتینو باشد.

به علاوه ، قدرت فیزیکی، استقامت زیاد و سرعت این مهاجم تیم ملی ایتالیا می‌تواند او را به بازیکنی قدرتمند در تاتنهام تبدیل کند و همچنین در این صورت می‌تواند جایگزینی مناسب برای بازیکن غیرقابل تعویض تیم ، هری کین باشد .

در هر صورت پوچتینو در حال تلاش برای جذب مهاجمی در سطح بالا برای تیم خود می‌باشد چرا که سال بعد تاتنهام در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد و به همین دلیل این تیم به بازیکنی با کیفیت، مانند گابیادینی نیازمند است.

درباره امین تاتنهامی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir