ستایش پوچتینو از یان فرتونگن

مائوریتسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی تاتنهام یان فرتونگن مدافع بلژیکی تیم خودش رو به عنوان یک رهبر واقعی مورد ستایش قرار داد .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران پوچتینو پس از یازده هفته که از کوین ویمر در ترکیب خود استفاده میکرد با  بهبود فرتونگن بار دیگر این مدافع بلژیکی را به قلب دفاع به کار برد و در دیدار مقابل منچستریونایتد از این مدافع استفاده کرد.

در دیدار مقابل منچستریونایتد یان فرتونگن به خوبی عمل کرد و با توبی آلدروایرلد زوج قدرتمندی در خط دفاع ساختند و گلی دریافت نکردند.

پوچتینو در مورد تصمیم خود برای استفاده مجدد از یان فرتونگن گفت:

این تصمیم برای من بسیار سخت بود زیرا کوین ویمر خیلی آماده است و شاید همه انتطار داشتند او در دیدار مقابل یونایتد در مرکز قلب دفاع تیم باشد ولی من احساس کردم یان فرتونگن گزینه ی مناسب تری است .

فرتونگن یک رهبر قدرتمند در تیم است و به خوبی میتواند تیم را در زمین رهبری کند برای همین بی درنگ از فرتونگن در دیدار مقابل یونایتد استفاده کردم .

من فکر میکنم کوین ویر اکنون کمی ناامید باشد زیرا او بازی نمیکند ولی باید وی کمی هوشمندانه رفتار کند و آمادگی بالای خود را نگه دارد زیرا اون مدافع توانمندی هست و به کمک او احتیاج داریم.

درباره آرش احمدی

1 دیدگاه

  1. ویمر عالی عمل کرد تو نبود یان! باید پوچ یه جور کنه که هر دو راضی بمونن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir