دمبله:تاتنهام قهرمانی را میخواهد

موسی دمبله معتقد است تیمش ذهنیت یک تیم پیروز را دارد و میتواند در چهاربازی آینده در لیگ برتر اختلاف ۵ امتیازی با لسترسیتی را جبران کند .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران تیم تاتنهام دوشنبه شب در مقابل استوک سیتی یکی از بهترین بازیهای خودش رو به نمایش گذاشت و توانستند استوک سیتی را با چهار گل درهم بکوبند و با توجه به تساوی لسترسیتی در مقابل وستهام تنور رقابت های لیگ برتر داغ تر شود.

موسی دملبه در مورد شرایط تیم گفت:تیم در بهترین شرایط قراردارد و همه تماشاگران دیدند ما چقدر خوب بودیم و بازی سختی را به سود خود به پایان رساندیم هرکس بهتر باشد نتیجه مناسب تری میگرید ولی چیزی که روشن است این است که ما میخواهیم قهرمان شویم و تمام تلاش خودمان برای این کار رو انجام میدیم .

وی در ادامه افزود:مانشان دادیم چه تیمی هستیم پس نباید عقب نشینی کنیم و باید تا آخرین لحظه برای پیروزی و قهرمانی در لیگ برتر بجنگیم .

وی در پایان گفت:ما تیم خوبی هستیم و هرروز سخت تمرین میکنیم و امیدواریم قهرمان پایان لیگ برتر ما باشیم.

درباره آرش احمدی

1 دیدگاه

  1. سرنوشت قهرمانی دسته لستره ولی ناامید شدن هم معنایی نداره.تا اینجای فصل عالی کار کردن اخرش رو هم باید عالی تموم کنن.در مورد بازی هم باید بگم که number one بودیم.موضوع خنده دار این بازی هم چالش دله علی با تیرک دروازه بود.چجوری میشه اون دروازه خالی رو گل نکرد خخخخخ.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir