درخشش بازیکنان تاتنهام در تیم ملی انگلیس

در شبی که گذشت ، در بازی دوستانه میان تیم ملی انگلیس و آلمان ،انگلیس با درخشش بازیکنان جوان تاتنهام موفق به پیروزی در برابر قهرمان آخرین دوره جام جهانی شد.

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران ، ابتدا در دقیقه‌ی ۴۳ بازی ، تونی کروس هافبک تیم آلمان از روی ضربه‌ای از پشت محوطه‌ی جریمه، در حالی هیچکس باور نمی کرد این ضربه گل شود ، توانست دروازه باتلند را باز کند .

در نیمه دوم و در دقیقه‌ی ۵۷ ، مهاجم تیم بشیکتاش، ماریو گومز ، در حالی که صحنه مشکوک به آفساید بود ، توانست با ضربه‌ی سر برای بار دوم دروازه سه‌ شیر ها را باز کند .

پس از دریافت دو گل ، انگلیس بازی را در دست گرفت و در دقیقه‌ی ۶۱ ، مهاجم جوان و آقای گل فعلی لیگ جزیره، هری کین، توانست از روی کرنری که هدر رفته و در حالی که انگار می خواست به بیرون محوطه‌ی جریمه پاس دهد ، با یک چرخش کرایوفی و یک ضربه زمینی و دیدنی دروازه‌ی ژرمن ها را بازی کند .

1823888-38474991-2560-1440

در حدود ۱۳ دقیقه بعد در دقیقه‌ی ۷۴ … جیمی واردی ، با فرار ناتان کلاین در سمت راست و پاس زیبای او درون محوطه‌ی جریمه‌ای که تنها یک مدافع در خود داشت، توانست با ضربه‌ای دیدنی گل تساوی انگلیس ها را به ثمر برساند .

در دقائق پایانی بازی ، در جایی که همه منتظر شنیدن صدای سوت پایان بازی بودند، از روی یک ارسال کرنر زیبا از جوردن هندرسون، اریک دایر توانست با ضربه‌ای سنگین به توپ دروازه‌ی مانوئل نویر را برای بار سوم بازی کند و نتیجه را ۳ بر ۲ به نفع انگلیس تغییر دهد .

&NCS_modified=20160327115732&MaxW=640&imageVersion=default&AR-160329196

این نتیجه تا پایان بازی تغییر نیافت و انگلیس توانست با درخشش بازیکنان تاتنهام در برلین ، آلمان را شکست دهد .

درباره امین تاتنهامی

2 دیدگاه

  1. انگلیس در تسخیر تاتنهامه،چه لیگش چه تیم ملیش

  2. واقعا چه تیمی شده این تاتنهام .
    تو تیم ملی انگلیس تو هر پستی بازیکن داره .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir