دایر : انگیزه ی بالایی برای قهرمانی داریم

  اریک دایر هافبک جوان تاتنهام از انگیزه ی بالای هم تیم هایش برای کسب عنوان قهرمانی می گوید . 

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران هفت بازی تا پایان این فصل لیگ جزیره باقی مانده ، و تاتنهام نزدیکترین تعقیب کننده ی صدرنشین لیگ یعنی لسترسیتی ، امشب میهمان لیورپول خواهد بود و می تواند با پیروزی در این مسابقه اختلاف امتیاز را کاهش دهد .

دایر انگیزه ی بالای تیم را اینگونه تشریح کرد : در ابتدای فصل جایگاه دوم قابل قبول بود ، اما حالا همه چیز متفاوت است . پوچتینو و بازیکنان ، همگی خواهان عنوانی فراتر و بهتر از نایب قهرمانی هستند .

” اولین فینال از هفت فینال امروز برگزار خواهد شد و بی صبرانه منتظر شروع مسابقه هستیم . بازی به بازی پیش خواهیم رفت ،  همان شیوه ای که از ابتدای فصل داشتیم . ”

” فکر میکنم اگر اول فصل به ما گفته شده بود که در رده ی دوم ، لیگ را به پایان خواهید رساند همگی خوشحال بودیم . اما حالا با شرایطی که وجود دارد ، شما با یک تیم پرانگیزه و همچنین یک مربی ، با انگیزه های فراوان رو به رو هستید . ”

دایر اولین گل ملیش را هفته ی پیش در جریان برد سه بر دو انگلستان مقابل آلمان به ثمر رساند . او که چهار بازی ملی در کارنامه خود دارد ، همراه با دنی رز ، دله الی ، کایل واکر و هری کین به اردوی انگلستان دعوت شد و از سمت دیگر رقیب سرسخت آنها یعنی لسترسیتی دو نماینده در تیم ملی داشت یعنی جیمی واردی و درینک واتر .

دایر درباره ی گفت و گوی  بازیکنان دو تیم چنین گفت : ما در رابطه با اینکه کدام تیم قهرمان می شود باهم صحبت میکردیم ! ولی صادقانه بگویم که زیاد نبود .

” کمی شوخی میکردیم و از احساسات هم باخبر میشدیم ، سوالاتی مبنی بر اینکه هر کدام چه کارهایی انجام میدهیم و ازاین دست .”

” نبرد جذابی را برای قهرمانی شاهد هستیم . بنظرم افرادی که طرفدار تاتنهام ، لستر ، من سیتی یا آرسنال نیستند هم تا به اینجا لذت برده اند چراکه نبردی خارج از حد نرمال است . “

درباره سعید پیردهقان

3 دیدگاه

  1. جوان های با لیاقتی داریم . ایشالا به حقمون میرسیم

  2. حقمون نیست با بهترین خط دفاع،بهترین خط حمله،جوون ترین تیم انگلیس،بیشترین نماینده در تیم ملی و با داشتن آقای گل لیگ دوم باشیم اونوقت لستر پیر، یک هیچ ببره و صدر جدول باشه

  3. لیاقت این تیم قهرمانیه که ایشالله بهش میرسیم! #COYS

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir