دایر : انگلستان این پیروزی را مدیون پوچتینو است

اریک دایر هافبک تیم فوتبال تاتنهام بر این باور است که سه شیر ها پیروزی خود مقابل ژرمن ها را مدیون پوچتینو هستند . 

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران اریک دایر و هم تیمی اش  هری کین توانستند در جریان برد سه برد دو انگلستان برابر آلمان دو گل به ثمر برسانند تا این دیدار دوستانه که در برلین برگزار شد در پایان به سود شاگردان هاجسون خاتمه یابد .

در حالی که کایل واکر روی نیمکت بود ، دله آلی و دنی رز ۹۰ دقیقه برای تیم ملی خود بازی کردند .

این پنج نفر که این فصل در تلاش برای کسب عنوان قهرمانی با تیم باشگاهی خود یعنی تاتنهام هستند ، آزمون و خطا های بسیاری را زیر نظر مائوریسیو پوچتینو پشت سر گذاشته اند و اریک دایر هافبک ۲۲ ساله این تیم باور دارد که استعداد های آنها زیر نظر این سرمربی آرژانتینی رشد کرده است .

دایر در این باره گفت : باید قدردان سرمربی خود باشیم ، چراکه حضور در اینجا بدون شانس هایی که او به ما داد تا بتوانیم خود را نشان دهیم میسر نمی شد .

” بودن در اینجا عالیست . ما پسران تاتنهام می دانیم چقدر خوش شانس هستیم که او سرمربی ماست زیرا او فوق العاده است . ”

” چیزهای بسیاری به ما آموخت و همیشه خواستار پیشرفت ما بود . این تنها چیزی است که باعث شد تا هم اکنون اینجا باشیم و از این بابت از او سپاسگزاریم .”

” از بازی لذت بردیم و نمایش بسیار خوبی هم داشتیم ، حضور پنج بازیکن از تاتنهام در تیم ملی تعجب برانگیز نیست ما این پیروزی را مدیون پوچتینو هستیم . برای دنی هم خوشحالم به نظر من بهترین مدافع چپ لیگ ، اوست. می دانم چقدر تلاش کرده تا به اینجا برسد .”

 

 

 

درباره سعید پیردهقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir